21 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Renato Ibarra odkłada operację.  Benedetti jedzie do Lyonu, aby określić swoją przyszłość

Renato Ibarra odkłada operację. Benedetti jedzie do Lyonu, aby określić swoją przyszłość

Renato Ibarra odłożył operację i będzie szukał alternatywnego leczenia, aby wyzdrowieć. Benedetti zgłosił się do rozmowy, ale nadal może iść do klubu Mazatlan

Renato Ibarra Kontynuuje leczenie w Guadalajara uraz ścięgna w lewej nodze, Źródła komentowały, że w piątek nie przeszedł operacji z powodu dyskomfortu, jak zapowiadał ESPN Ekwadorczyk odłożył operację i analizuje, czy jest inny sposób na wyleczenie go.

W oświadczeniu wydanym przez Klub Ameryka W czwartek wspomnieli, że w ten piątek jest operacja Renato Aby naprawić uszkodzenia bicepsa femoris ibara; Jednak procedura nie została wykonana i nadal nie ma określonej daty, w której gracz ma przejść operację.

Źródła komentowały to Renato Porozmawiaj ze specjalistą w swoim kraju, który odradzał poddawanie się operacji i unikanie sali operacyjnej za wszelką cenę; W obliczu tej sytuacji Ibarra postanowiła nie przechodzić operacji i śledzi sprawę na antenie.

Ameryka zamierza zrezygnować z subskrypcji Renato Sprowadzenie nowego zawodnika na boisko pozwoli opuścić Amerykę Południową za darmo, ale jak na razie wciąż nie ma pewności co do tego, co stanie się z powrotem Ibarry, co będzie musiało zostać ustalone w ciągu najbliższych kilku godzin.

Na razie, Renato Ibarra Nadal jest zarejestrowany w Liga Mx, podczas gdy reszta jego kolegów z drużyny jest w Lyonie, aby zmierzyć się z Fiera w sobotni wieczór.

Benedetti jedzie do Lyonu i określi swoją przyszłość

Ameryka Przygotowania do zmierzenia się z Lyonem zakończył w sobotni wieczór w domu La Vieira, gdzie rano Amerykanie odbyli treningi w Coapa, a jedynym nieobecnym był Urugwajczyk Sebastian Caceres, który wciąż dochodzi do siebie po chorobie mięśniowej i nie zrobił jeszcze podróż z resztą towarzyszy.

dla tej części, Nicola Benedetti Pracował u boku zespołu, czekając na określenie swojej przyszłości w klubie. Mazatlan i Ameryka prowadzą stałe negocjacje w sprawie usług kolumbijskiego pomocnika, chociaż wciąż są szczegóły do ​​dopracowania. Rozgrywający nie zdobywa minut w turnieju, co daje mu możliwość opuszczenia Orłów.

READ  „Napełnili im usta pieniędzmi i traktowali ich niegrzecznie”.

Amerykańskie elementy, które rozegrały mecz All-Star przeciwko MLS, przystąpiły do ​​zaproszenia Solari. Guillermo Ochoa pracował w piątek bez żadnych incydentów i wystartuje na Estadio Leon, podczas gdy Pedro Aquino, Jorge Sanchez i Salvador Reyes byli również brani pod uwagę, przygotowując się do minutowego meczu z Esmeraldą.

Ameryka Przychodzi na pojedynek z Esmeraldasem w serii pięciu wygranych gier ze zwycięstwem, które plasuje go na szczycie turnieju; Ze swojej strony La Vieira dochodzi do konfrontacji z pięcioma kolejnymi meczami, nie znając porażki, z czterema zwycięstwami i remisem na drugim miejscu, tylko trzy jednostki przed Santiago Solari.