19 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tokio 2020: Amalia Perez wygrywa złoto dla Meksyku

Zdjęcie: Agence France-Presse

Sztangista Amalia Perez przegrywa złoty medal Na końcu 61 kg, w parasiłownikach Tokio 2020, po dostosowaniu dla niego trzeciego wyciągu, o wadze 131 kg.

To szósty z rzędu medal dla Meksykanina i trzeci Medal meksykański zatrudnienie Igrzyska Paraolimpijskie w Tokio. Amalia Perez, sztangistka, mistrzyni paraolimpijska w kategorii kobiet do 55 kg. 44-letni sportowiec jest niepokonany Na Igrzyskach Paraolimpijskich od Pekinu 2008.

„To najbardziej oczekiwana gra wszech czasów, jaką widzieliśmy w tym roku” Perez powiedział kilka miesięcy temu. Wirus fizycznie zamknął nas w naszych domach, ale nie był w stanie zamknąć naszych snów. czuję się zmotywowany”.

„Po 30 latach pozostawanie w czołówce najlepszych ciężarowców na świecie jest zasługą mojej codziennej pracy w sporcie, która nauczyła mnie wielu rzeczy przez całe życie. Po prostu to lubię, a moja rodzina i przyjaciele wciąż popychają mnie do więcej i szanuj mój kraj”.

Amalia Perez

Kariera Amalii Perez

Amalia Perez Urodzony w Mexico City, zdobył swój tytułDrugi złoty medal dla osób niepełnosprawnych w podnoszeniu ciężarów w Londynie 2012 W kategorii kobiet do 60 kg z rekordem paraolimpijskim 135 kg, aby pokazać światu, że z wiekiem staje się coraz lepsza.

Zdobył kolejny złoty medal Na Mistrzostwach Świata Kobiet do 61 kg w Dubaju, Zjednoczone Emiraty Arabskie, 2014.

W 2015 roku oprócz złota w pierwszym Mistrzostwa Americas Open IPC w trójboju siłowym, Ustanowił nowy rekord świata na American Paraben Games w Toronto 2015.

READ  Mecze dnia: Chivas vs Atlas: Podsumowanie, gole i najlepsze mecze z Liga MX Clausura 2022 Ćwierćfinały