24 lutego, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nicolas Benedetti przybywa do Mazatlan Football Club. Ameryka idzie na 2 obcokrajowców

Meksyk /

Nicola Benedetti Nie jesteś już graczem w Ameryka. Kolumbijski piłkarz wyemigruje z El Nido, by zostać W nowym zawodniku z klubu MazatlanPo tym, jak zespół azulcrema nie planował tego turnieju Otwarcie 2021.

Ten ’PoetaOd początku zespołu nie było to ani grosza, ponieważ Cierpi na chorobę mięśni To samo, co uniemożliwiło mu oddanie się pod jego dowództwo Santiago Solari, Z tego powodu Ameryka Południowa nie była świadkiem ani minuty gry z Orłami w tej kampanii.

Benedetti przybyć Ameryka na mistrzostwa Zamknij 2019Miał jednak ciekawe przebłyski z zespołem Urazy były czynnikiem, który nie pozwalał mu świecić jeszcze bardziejTrzeba pamiętać, że w kwietniu 2019 złamał nogę, a w lutym 2020 było Operacja została wykonana z powodu urazu kolana więzadła krzyżowego, po kontuzji w meczu z reprezentantem swojego kraju, który grał Przedolimpijski CONMEBOL.

Ameryka idzie do dwóch obcokrajowców

przed upuszczeniem Nicola Benedetti I Renato Ibarra (Z powodu kontuzji), teraz niebiesko-kremowa skrzynia Wybiera się na poszukiwanie dwóch zagranicznych posiłkówTo na potrzeby stratega Santiago Solari.

Grupa MX Liga Pozwolić Ameryka wypisz się Ibarra Zastąpić go innym obcokrajowcem i Mają czas do 22 września, kiedy rynek transferowy zostanie zamknięty Na MX Liga; Podczas gdy arena kolumbijska, za to, że nie została zraniona, Na podpisanie przedmiotu będą mieli czas do ostatniego dnia sierpnia.

READ  „Piłkarz robi w tym klubie, co chce”.