20 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Recalpres powiększa się o nową delegację w Polsce

Recalpres powiększa się o nową delegację w Polsce

Firma z siedzibą w Barcelonie rozpoczyna proces ekspansji na Europę Wschodnią.

Firma Barcelona działa non-stop w 2024 roku. Po trzech latach nieświadomego rozwoju, Recalpress Jej postęp kończy się otwarciem nowej misji na ziemiach polskich.

Zespół Recalpres podczas uroczystego otwarcia nowej siedziby w Bielsku-Białej.

W ten sposób firma rozpoczyna proces ekspansji, obejmując tym samym Europę Wschodnią, oferując rozwiązanie wielomarkowe, na rynku pełnym możliwości i charakteryzującym się solidnym wzrostem gospodarczym, prowadzącym do takich krajów jak Czechy, Polska i Rumunia. konkurować z innymi europejskimi sąsiadami.

15 stycznia cały zespół Recalpres Spain wziął udział w inauguracji nowej siedziby w Bielsku-Białej. Tam mogli przeżyć kilka intensywnych dni, podczas których poznali nowych członków rodziny Recalpress i sprawdzili, czy projekt ma wszystko, czego potrzeba, aby odnieść sukces.

Statek 1000m2, wyposażone w najlepsze technologie, to dopiero punkt wyjścia. Zespół ludzki, jego doświadczenie w terenie, ambicja projektu to kolejne czynniki, które wróżą dobre wyniki w nadchodzących latach.

Obaj przedstawiciele będą współpracować, aby osiągnąć realistyczne i ambitne cele. Wśród nich rozszerzenie wpływów marki na wschód kontynentu, zajęcie znaczenia rynkowego zaniedbanych części zamiennych w tych krajach i udanie się do sprzedaży większej liczby centrów myjących, w których produkty Recalpres odgrywają integralną rolę.Komentarze do artykułu/aktualności

uwaga

Komentarze są opinią użytkowników, a nie opinią portalu. Komentarze obraźliwe, rasistowskie lub sprzeczne z obowiązującymi przepisami są niedozwolone. Komentarze nieistotne lub niezgodne z aktualnością/artykułem nie będą publikowane Nota prawna i polityka ochrony danych.

Ostrzeżenia prawne i podstawowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych:
Odpowiedzialny za przetwarzanie Twoich danych osobowych: Interempresas Media, SLU Cele: Zarządzaj komunikacją z Tobą. Bezpieczeństwo: Twoje dane będziemy przechowywać przez okres naszej relacji z Tobą, po czym zostaną one zapisane i odpowiednio zablokowane. Prawa: Możesz skorzystać ze swoich praw dostępu, sprostowania, usunięcia i przenoszenia oraz ograniczenia lub sprzeciwu wobec przetwarzania i skontaktować się z DPD pod adresem
[email protected]. Jeśli uważasz, że leczenie nie jest zgodne z obowiązującymi przepisami, możesz złożyć reklamację AEPD.

READ  Polska była karana milionem euro dziennie