23 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Grupo rozwija się dzięki umowie o wartości 180 milionów euro z Lorem Hannerem i przyspiesza, budując 100 domów w Polsce

Grupo rozwija się dzięki umowie o wartości 180 milionów euro z Lorem Hannerem i przyspiesza, budując 100 domów w Polsce

Laure Group i Honor, litewska spółka działająca na rynku nieruchomości, podpisały przedwstępną umowę zakupu gruntu przy ulicy Postebu w Warszawie (Polska), gdzie wybudują kompleks mieszkaniowy składający się ze 100 domów, którego ukończenie nastąpi w nadchodzących latach.

Operacja jest częścią aliansu, w ramach którego obie firmy zgodziły się na realizację w ciągu sześciu lat projektów 1300 mieszkań w Warszawie o łącznej wartości inwestycji 180 mln euro, jak ogłosiła hiszpańska firma specjalizująca się w inwestycjach, budowie i zarządzaniu nieruchomościami majątek majątkowy. .

Pierwsza działka, zakupiona pod koniec marca, zlokalizowana jest na warszawskim Mokotowie i ma powierzchnię 3085 mkw., a po wyburzeniu istniejących budynków powstanie osiedle mieszkaniowe, w którym znajdzie się ponad 100 domów.

„Partnerstwo z Hannerem pozwala nam odpowiadać na potrzeby mieszkaniowe w innej dzielnicy Warszawy. Mokotów, w którym pracuje wielu warszawiaków, wraz ze swoją powierzchnią handlową, od wielu lat cieszy się dużą popularnością. Jesteśmy z tego dumni. Ta inwestycja pozwala nam wspierać plany życiowe i aspiracje wielu ludzi” – mówi Grupo w Polsce. Renata McGebe-Kudla, dyrektor generalna Laure.

Grupo Laur uczestniczy już w kilku inwestycjach w Polsce w oparciu o wspólne przedsięwzięcia i alianse, wśród których wyróżnia się Develia, przy realizacji ponad 600 lokali mieszkalnych i komercyjnych w trzech dzielnicach Warszawy (Saska Kęba, Urzynów i Białolega).

READ  Rywal reprezentacji Argentyny ma zerwane więzadło