6 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Puchar ATP 2022: Pierwsze zwycięstwa w Pucharze ATP w Sydney, Hiszpanii, Argentynie, Serbii i Polsce

Zaktualizowano

01.01.2022 –
14:21

Pierwszego dnia Pucharu ATP nie było niespodzianek, a drużyny z szerokimi ławkami zostały narzucone indywidualnym zawodnikom..

Zatem, Hiszpania i Serbia dodały swoje pierwsze zwycięstwa w grupie A po przegranej Chile i Norwegii, Kiedy Argentyna i Polska Zakwalifikowali się również do rund kwalifikacyjnych odpowiednio z Gruzją i Grecją.

Tylko Hiszpania i Argentyna wygrały dywizje singlowe i deblowe i zakończyły jutro niepokonane.

Pablo Carrio i Roberto Batista pokonali Alejandro Tabilo (6-4 i 7-6) oraz Christiana Corna (6:0 i 6-3) w dwóch setach.. Równie satysfakcjonujące było wprowadzenie meczu deblowego, który się wyłonił Alejandro Davydovich i Pedro Mart்ட்nez. Pokonali Tabilo i Perios Vera 7-6 (3), 4-6, 10-7.

Wykorzystując porażkę Stefanosa Tsitsipasa w trybie indywidualnym, Polska wygrała swoją serię 2-0 na szybkiej ścieżce. Wtedy Grecy zdobyli podwójny punkt.

Serbowie i Norwegowie musieli rywalizować parami, aby wyłonić zwycięzcę swojej walki. Ostatecznie Krajinovic i Kazik opuścili scenę przeciwko Rootowi i Durasoviciu.. Należy zauważyć, że bałkańska drużyna była mistrzem w pierwszej edycji przez Novaka Djokovica, którego nie ma w 2020 roku.

Rudd ponownie zmierzy się z Norwegią w meczu w Hiszpanii na początku poniedziałku.

READ  Czechy: Podsumowanie, kosze i najlepsze sztuki