14 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Potwór Messi i Ronaldo w najgorszej grze wideo w historii

أسوأ لعبة فيديو على الإطلاق.  (الصورة: الصورة مأخوذة من Twitter عبر <a href ="https://twitter.com/MGH" rel ="nofollow noopener" الهدف ="_فارغ" بيانات- ylk ="slk:MGH" فئة ="ربط السريع noclick Resp">MGH </a>)” src=”https://s.yimg.com/ny/api/res/1.2/kDnPXwWkukRhwogyLh8NiQ–/YXBwaWQ9aGlnaGxhbmRlcjt3PTk2MDtoPTgxMQ-/https://s.yimg.com/eda21/imagetr-up -22d8-11ec-9bf7-35208d6d73bf” data-src=”https://s.yimg.com/ny/api/res/1.2/kDnPXwWkukRhwogyLh8NiQ–/YXBwaWQ9aGlnaGxhbmRlcjt3gtxMx/up/s-creamimage.com 2021-10/77a5d600-22d8-11ec-9bf7-35208d6d73bf”/></div>
</div>
</div>
<div class=
Najgorsza gra wideo w historii. (Zdjęcie: zdjęcie z Twittera za pośrednictwem MGH)

Wyższość gry wideo EA Sports nad jej konkurentami jest dobrze znana, ale do 2022 roku japońska grupa Konami chce ich usunąć i dlatego wprowadziła grę wideo eFootball 2022. Problem w tym, że pojawia się niska jakość obrazów Lionel Messi I Cristiano Ronaldo Jak potwory i publiczność jak w filmie o zombie.

Ci, którzy mieli „okazję”, aby zagrać, zrobili więcej, udostępniając zdjęcia i animacje na platformach społecznościowych, które stały się wirusowe.

Gra wideo eFootball jest darmowym następcą Pro Evolution Soccer firmy Konami i została wydana w tym tygodniu. Nie minęło dużo czasu, zanim została sklasyfikowana jako Najgorszy w historii Według Steam 250, który daje grom określony wynik według pozytywnych lub negatywnych recenzji użytkowników.

eFootball ma obecnie wynik 8%, co jest najniższym wynikiem w historii Steam.

Kontr-rekord ustanowiła gra wideo o wyścigach samochodowych Flatout 3, która w 2011 roku zdobyła 15%.

Wśród krytycznych komentarzy można przeczytać, że „nie można znaleźć kogoś, kto naprawdę wierzy, że to dobra gra”.

Inny recenzent napisał: „To żart”. „Najgorszy mecz piłki nożnej, w jakim kiedykolwiek grałem. To tylko gra mobilna. Piłka waży 100 kg, kontakt między zawodnikami jest chaotyczny i nie ma w tym nic dobrego. Szkoda”.

„Bezskutecznie obserwowałem czterech mężczyzn stojących i patrzących na piłkę, ponieważ komputer zdecydował, że nie powinni jej otrzymywać” – czytamy w innej recenzji.

Konami musiało przeprosić za fatalne wyniki gry i za to, że stała się obiektem kpin w mediach społecznościowych zaledwie 24 godziny po premierze.

Oficjalne konto eFootball opublikowane na Twitterze: „Bardzo nam przykro z powodu problemów i chcemy zapewnić wszystkich, że będziemy traktować wszystkie obawy poważnie i dążyć do poprawy obecnej sytuacji”.

READ  Sigma Battle Royale APK 1.0.0 Darmowe pobieranie filmów na smartfony z systemem Android

Zobacz zabawne filmy i zdjęcia udostępnione przez niektórych użytkowników:

Uwolnij

Ansu Fati biegnie z rękami do tyłu

Messi rozbraja

CR7 .huśtawka

Twarze Messiego i Ronaldo

Publiczność

Messi FIFA kontra eFootball 2022

Wideo: Kot został złapany przez zimno, ale na ratunek przyszedł mu bohater