29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

WhatsApp: jak znaleźć kontakt „online” | ZABAWA SPORTOWA

Nadal przynosi wiadomości i jest jedną z aplikacji, która przyciąga uwagę milionów użytkowników na świecie nie tylko ze względu na łatwość obsługi, ale za pomocą jednego przycisku możesz całkowicie za darmo wykonywać połączenia międzymiastowe i wideo, co 10 lat temu nie można było zrobić tak, jak teraz. Czy wiedziałeś? Ale jest więcej rzeczy, które powinieneś zauważyć i zastosować.

W aplikacji należącej do Facebooka mamy również wiele alternatyw, aby chronić naszą prywatność. Na przykład w ostatnich miesiącach Dodano narzędzie, które pozwala Twoim kontaktom zobaczyć tylko zdjęcia i filmy, które wysyłasz przez aplikację, chociaż na razie mogą robić zrzuty ekranu.

Wyglądać: WhatsApp Plus 17.60: Jak i gdzie pobrać najnowszy APK

ale teraz To powoduje spore zamieszanie: chodzi o możliwość zobaczenia, ilu Twoich znajomych jest online w aplikacji, bez konieczności rozmawiania z Tobą. Co powinienem zrobić?

Piękna pogoda Wykonałem zielone kółko, w którym powiedziano ci, który z twoich kontaktów jest „online”. Chociaż to narzędzie zostało całkowicie wycofane, istnieją teraz aplikacje, które pozwalają się dowiedzieć nawet bez konieczności wyjmowania telefonu komórkowego. Oczywiście działa tylko na terminalach z Androidem, więc powinieneś wziąć to pod uwagę.

Jak poznać kontakty „online” w WhatsApp?

Czy będziesz mógł szpiegować swoich znajomych? W sklepie Google Play znajdują się niezliczone aplikacje, które pozwalają śledzić, czy użytkownik się z nimi skontaktował, czy nie lub „Online”. Ale jest niewielu, którzy mogą podać dokładny wynik. Dowiedz się, którego użyć teraz:

  • Pierwszą rzeczą będzie wejście do aplikacji Google Play.
  • Tam szukam aplikacji o nazwie .
  • W przypadku, gdy nie znajduje się, przedstawiamy Ci go, aby nie było zamieszania.
  • Kiedy go otworzysz, musisz podać numer tej osoby, którą chcesz wiedzieć, ile razy była połączona z WhatsApp.
  • Numer musi być w formacie globalnym, czyli z kodem kraju.
READ  Klasa 2 sezonu Elite będzie zawierać 13 odcinków — Kudasai
W ten sposób możesz dodać kontakty, które chcesz wiedzieć, czy są „online” w WhatsApp. (Zdjęcie: magazyn)
  • Dodaj również swoje imię lub pseudonim.
  • Teraz rozpoczniesz analizę.
  • Kiedy to się skończy i z biegiem czasu, WaControl poinformuje Cię o dokładnym momencie, w którym osoba dzwoni, wysyłając alert.
  • Możesz nawet zapoznać się z aplikacją, aby dowiedzieć się szczegółowo, jak długo ten kontakt był połączony z WhatsApp.
  • Należy zauważyć, że darmowa wersja jest bardzo ograniczona.

Masz problem z WhatsApp? Czy musisz to zgłosić? Jeśli masz jakiś problem, napisz na ich kontaktowy adres e-mail: [email protected] lub [email protected]. Możesz również złożyć to samo zamówienie ze swojego iPhone’a za pośrednictwem ekskluzywnej usługi iOS.

Teraz, jeśli chcesz zadać ogólne zapytanie, możesz wypełnić formularz, korzystając z tego linku. Tam wystarczy podać swój numer telefonu, a także numer kierunkowy, a następnie napisać wiadomość po dokonaniu identyfikacji.