22 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Możesz teraz ukryć swoje zdjęcie profilowe przed niechcianymi kontaktami

WhatsApp Wydano nową aktualizację dla urządzeń Android, co umożliwi nowe środki bezpieczeństwa, w tym ograniczenie tego, kto widzi osobiste zdjęcie Specjalnie dla wyznaczonych kontaktów.

Dzięki nowej aktualizacji użytkownicy będą mogli ukryć swoje zdjęcie profilowe. Chociaż można to już zrobić, teraz można to zrobić specjalnie dla każdego kontaktu. Jest to również włączone w określonych godzinach, przeglądaniu postów, czytaniu wiadomości i stanach.

Chociaż ta aktualizacja jest nadal w fazie rozwoju, oczekuje się, że będzie dostępna pod koniec roku. Tymczasem działa już w swojej funkcji beta, a niektórzy użytkownicy byli już w stanie przejrzeć nowe propozycje, które zawiera WhatsApp.

Zdjęcie: iStock

To jest forma przeprosin od WhatsAppPo tym, jak użytkownicy okazali dezaprobatę dla nowego regulaminu, który sugerował włączenie reklamy, udostępnianie danych osobowych i niższy poziom bezpieczeństwa.

Według najnowszych tagów od WhatsAppUżytkownicy, którzy nie autoryzują Warunków korzystania z Aplikacji, zostaną naruszeni i nie będą mogli uzyskać dostępu do Aplikacji. Jednak platforma pozwoli teraz ludziom bezpiecznie przechowywać swoje konta, aby chronić swoje informacje.

nowa praca . WhatsApp Pojawi się jako „Mój kontakt z wyjątkiem”, „Ostatni czas” i „Zdjęcie profilowe”, dzięki czemu możesz zdecydować, kto może zobaczyć Twoją wizytówkę, a kto nie. W ten sposób możesz na przykład określić, czy kontakt, którego nie zarejestrowałeś, może zobaczyć Twoje zdjęcie i status Co.

Ta funkcja została ogłoszona dla użytkowników Androida, ale w przyszłości będzie również dostępna dla użytkowników iPhone’a i iOS.

READ  Mówią, ile czasu zajmie remake Final Fantasy VI