3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Poradnik The Legend of Zelda: Kingdom’s Tears — historia, sakralne, drugorzędne…

Poradnik The Legend of Zelda: Kingdom’s Tears — historia, sakralne, drugorzędne…

The Legend of Zelda: Kingdom’s Tears On jest tutaj; Czas oczekiwania dobiegł końca. To ekskluzywna gra wideo Przełącznik Nintendo dostępne od 12 maja 2023 r. Wycieczka Kompletny przewodnik Pomożemy Ci praktycznie w każdym możliwym aspekcie pomocy spinki do mankietów wyeliminować Ganondorf Raz i na zawsze.

Nota od autora: Ten przewodnik jest wciąż w budowie. Ze względu na ogromną ilość zawartości w grze, będziemy ją stopniowo aktualizować. Prosimy o cierpliwość.

Zanim zaczniesz z The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

W tej części The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom zostawiamy Wam nasz poradnik Wszystko, co musisz wiedzieć, zanim zaczniesz Z grą:

Podstawy gry The Legend of Zelda: Kingdom’s Tears

W tej sekcji poradnika The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom wymieniamy kilka Podstawowe koncepcje Upewnić się Mechanika rozgrywki Że musimy ją opanować, jeśli chcemy ukończyć grę.

Główny wątek fabularny i zadania gry The Legend of Zelda: Kingdom’s Tears

Jak sama nazwa wskazuje, w tej części poradnika The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom wymienimy wszystkie Misje fabularne Po kolei, żebyś wiedział Co trzeba zrobić, aby dojść do końca gry.

  1. Fundamenty zamku Hyrule
  2. Wyspa Wielkiego Świtu

Zadania poboczne w The Legend of Zelda: Kingdom’s Tears

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom zawiera ogromną ilość opcjonalnej zawartości. Niektóre z tych treści są opcjonalne misje poboczne. Niektóre z tych drugorzędnych misji dają nam bardzo ciekawe bonusy.

w budowie.

Wszystkie kapliczki z The Legend of Zelda: Kingdom’s Tears

the kapliczki Od Breath of the Wild powraca do The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom. Podobnie jak w poprzedniej grze wideo, są to pojedyncze lochy, w których musimy wykonać szereg określonych zadań, aby je ukończyć i zdobyć za nie nagrody.

READ  Modele z Alexą, a nawet ekranem QLED

Broń, przedmioty i specjalne ubrania w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

W tej sekcji naszego poradnika The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom podpowiadamy, jak się upewnić Broń, przedmioty i specjalne ubrania:

Dodatki z The Legend of Zelda: Kingdom’s Tears

W tej sekcji naszego poradnika The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom rozmawiamy o wszelkiego rodzaju grach dodatkowe funkcje które nie pasują do poprzednich sekcji, np Każde kompatybilne amiibo.

w budowie.