28 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Pobierz epicką trylogię za darmo już dziś

Po spędzeniu Wigilii i Świąt Bożego Narodzenia wróciliśmy z wami, aby podzielić się wszystkimi szczegółami kolejnej darmowej gry, którą możemy dziś zdobyć w sklepie Epic Games Store. Od 15 grudnia możemy codziennie otrzymywać darmową grę i dzisiaj nie będzie inaczej, od 17:00 (czasu lokalnego) będziemy mogli otrzymać nową darmową grę dzięki Epic Sklep z grami. Do tego czasu nadal możesz pobierać całkowicie za darmo Gra, która jest już dostępna, która jest niczym więcej i niczym innym jak świetną grą, Sól i Sanktuariums. Pamiętaj, że te gry Dostępne tylko przez 24 godziny I nie będziesz mógł go później zdobyć.

Przypominamy, że te promocje nie trwają tygodnia jak zwykłe gry, te darmowe gry są dostępne tylko przez ograniczony czas, będziemy mieli tylko 24 godziny na ich pobranie, a gdy ten czas minie, nie będziemy mogli dodać ich do naszego Biblioteka. Jeśli grasz również na konsoli Xbox, przypominamy, że obowiązują dla Ciebie oferty świąteczne ze Sklepu Xbox, w którym możesz znaleźć gry i treści na Xbox One, Xbox Series X i Xbox Series S z maksymalnie 80% zniżki W pierwotnej cenie możesz sprawdzić wszystkie oferty przez następny link.

Trylogia za darmo już dziś w Epic Games Store

Jeśli chodzi o tę promocję, jedyne, co nie zostało jeszcze potwierdzone, to jakie gry wejdą do trylogii, ale możemy powiedzieć, co to będzie, Rise of the Tomb Raider, Tomb Raider s Shadow of the Tomb Raider. W przeciwieństwie do darmowych gier z ostatnich dni, które trwały 24 godziny, ta trylogia zgodnie z tym, co wyciekło w kodzie źródłowym strony Będzie dostępny do następnego czwartku, 6 stycznia.

Przetrwaj w ekstremalnych warunkach ze znajomym w trybie wytrzymałości online w trybie współpracy i zmierz się z nowym poziomem trudności „Extreme Survivor”. Możesz także cieszyć się strojem i bronią inspirowanym Tomb Raider III, a także 5 klasycznymi skórkami Lary. Obecne DLC rzuci Ci wyzwanie eksploracji nowego grobowca, w którym znajduje się starożytny horror w Baba Jadze: Świątynia Wiedźmy. Oprócz tego walcz z hordami zarażonych drapieżników budząc się z zimnej ciemności.