29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Polska: W poszukiwaniu historycznego zawodnika ponownie na mundialu |  uniwersalny

Polska: W poszukiwaniu historycznego zawodnika ponownie na mundialu | uniwersalny

Autor: Andres Daniel Castaneda Camacho

Wyłącznie w L Universal

Polacy uczestniczyli w 8 mundialach, ich dziewiąty udział będzie w Katarze, drużyna europejska, jeśli zaproponuje, jest uważana za jedną z drużyn, która zaskoczy ich grupę, ale trzeba skupić całą drużynę, a pod wrażeniem Lewandowskiego. Balnquirrojos znakomicie zaprezentowali się na Mistrzostwach Świata, w Niemczech 1974 zajęli trzecie miejsce, aw Hiszpanii 82 powtórzyli ten kamień milowy.

Twoja gwiazda

Najlepsza gwiazda, strzelec obszarowy i drużyna, której wszyscy się obawiają, Robert Lewandowski, 2 najlepsze nagrody i jeden z najważniejszych strzelców w historii futbolu, wielokrotny zwycięzca z Bayerem Monachium, obecnie kultowy piłkarz Barcelony, postara się zabrać swoją drużynę jak najdalej w Pucharze Świata. Robert rozegrał 136 meczów, strzelił 76 bramek i zapewnił swojej drużynie 29 asyst jako najlepszy strzelec. Przeczytaj tutaj: Holandia, „Clock Orange” w poszukiwaniu swojego pierwszego Pucharu Świata

Twój technik

Biało-czerwoną drużynę poprowadzi Czesław Michniewicz, który prowadził drużynę na początku roku, prowadząc Polskę zaledwie w 6 meczach, 2 zwycięstwach, 1 remisie i 3 porażkach. Był mistrzem. Ostatni sezon w polskiej lidze, z Legią Warszawa. Jego preferowana formacja to 3-4-2-1, stawia na pomoc, umieszczając 2 defensywnych pomocników i 2 kreatorów, aby zapewnić swojemu napastnikowi przewagę.

Jego gra

Chociaż Mignevic grał ostatnio 3-5-2, używa swoich defensywnych pomocników w środku pola, aby kontrolować kontratak i posuwać się tak daleko, jak to możliwe, aby otrzymać wybuchowe uderzenia lewego i prawego pomocnika. lub utrzymuj grę pozycyjną, a następnie rzucaj szybkimi piłkami w Lewandowskiego, aby mógł zdefiniować obszar dzięki swojej pomysłowości w strzelaniu bramek.

Najlepszy udział w Pucharach Świata

Reprezentacja Polski miała dwa imponujące występy w Pucharze Świata na przełomie lat 70. i 80.

Na 74 Mistrzostwach Świata w Niemczech, czerwoni i biali doszli do półfinału, gdzie zostali wyeliminowani przez ówczesnych mistrzów Niemiec Federalnych, a ich spotkanie w półfinale zakończyło się wynikiem 1:0 na korzyść Niemców. W meczu o trzecie miejsce Polacy zmierzą się z Brazylią i wygrają mecz na Stadionie Olimpijskim w Monachium, a bramkę strzeli Ladow w końcówce meczu.

READ  Polski rząd widzi „poważne ryzyko wojny z Rosją w ciągu najbliższych 3-10 lat”.

Na mundialu w Hiszpanii 82 Polacy ponownie doszliby do półfinału, gdzie ponownie zostaliby wyeliminowani przez mistrzów Włoch. Włosi pokonaliby w półfinale czerwonych i białych 2:0, ale Polacy po raz kolejny powalczyli o trzecie miejsce, tym razem z Francją, pokonując ich 3-2 i strzelając prawie 3 bramki. Zrzucił Francuza z turnieju na czwarte miejsce. Przeczytaj tutaj: Senegal, „afrykańskie lwy” zaskoczą mistrzostwa świata

Twój zespół

Polska dzieli grupę C z Argentyną, Arabią Saudyjską i Meksykiem. Łącząc ręce z Lewandowskim, Polacy będą chcieli tworzyć historię w Katarze. Jako dodatkowy bonus, historyczna legenda Barcelony Lionel Messi zmierzy się z nową ikoną drużyny, Robertem Lewandowskim. Polska zadebiutuje przeciwko Meksykowi 22 listopada o godzinie 11:00 na Stadionie 974.