29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Polska.  Ludzie umierają na legionelozę grupo millenio

Polska. Ludzie umierają na legionelozę grupo millenio

Agenci Bezpieczeństwa Narodowego Polska Szukają przyczyny śmiertelnej epidemii legionellozy, która w strategicznym Rzeszowie zabiła siedem osób, a setki zaraziła.niedaleko granicy z UkrainaPoinformowali o tym w piątek polscy urzędnicy.

Od zeszłorocznej inwazji rosyjskiej na region rzeszówNa południowym wschodzie kraju jest ważnym punktem tranzytowym dla międzynarodowego wsparcia wojskowego Ukraina. Na tym obszarze stacjonuje około 10 000 żołnierzy amerykańskich.

Osobisty Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego Przeglądaj różne witryny rzeszówEksperci twierdzą, że bakterie mogą pochodzić głównie z rur wodociągowych.

Wiceminister Służb Specjalnych stan, Stanisław ZarinPowiedział, że to rosyjskie wysiłki mające na celu sianie „paniki” wśród sojuszników Rosji Ukraina Są powodem do nauki.

„To czynnik, który doprowadził nas do wykluczenia niektórych hipotez (podjęcia działań)” – wyjaśnił. Zarina.

Choroba dotknęła co najmniej 113 osób rzeszów80 km od granicy Ukraina. Wszystkich siedmiu zabitych to osoby starsze, cierpiące na choroby przewlekłe. Lokalni urzędnicy i eksperci podkreślają, że jest to niezwykła sytuacja.

Władze miejskie rzeszów Zadeklarowali EW sobotę chlorem i ozonem zostanie zdezynfekowanych ponad tysiąc kilometrów wodociągów.. Zaleca się, aby wodę pitną odstawić i zagotować przed wypiciem. Zapewnili, że ilość użytego chloru jest odpowiednia do spożycia przez ludzi.

Legioneloza to infekcja płuc powstająca w wyniku wdychania zanieczyszczonej mgły wodnej, Nie pij wody. Do zakażenia dochodzi zwykle w hotelach, szpitalach, biurach lub innych miejscach, w których bakterie przedostają się do systemów klimatyzacji lub okazjonalnie używanych pryszniców i rur wodociągowych.

Polskaczłonek NATOObsługuje Ukraina Wojskowe, polityczne i humanitarne. Jego rząd twierdzi, że kraj doświadczył szeregu ataków podczas rosyjskiej wojny hybrydowej.

VMS-a

READ  Bez Stefanosa Tsitsipasa Grecja przegrałaby z Polską w Pucharze ATP