18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Pokaż swoją inteligencję, wypełniając kwadraty brakującymi liczbami w tym wirusowym wyzwaniu |  Meksyk

Pokaż swoją inteligencję, wypełniając kwadraty brakującymi liczbami w tym wirusowym wyzwaniu | Meksyk

Nadszedł czas, aby sprawdzić swoje umiejętności i dlatego przedstawiamy złożone wirusowe wyzwanie, w którym musisz udowodnić, że masz super spryt. Jak? Uzupełnij kwadraty brakującymi liczbami. Pamiętaj, że musisz to zrobić w ciągu zaledwie 10 sekund.

Wirusowe zdjęcie wyzwania pokazuje równanie, ale brakuje w nim niektórych liczb. Musisz maksymalnie wykorzystać swoje umiejętności matematyczne i rozumowania, aby ukończyć proces. I pamiętaj, że masz tylko 10 sekund, więc odłóż na bok wszelkie rozproszenia i skup się w pełni.

Przy innych okazjach dzieliliśmy się bardzo złożonymi wyzwaniami, takimi jak wirusowe wyzwanie polegające na znalezieniu 3 zwierząt ukrytych na jednym lub drugim zdjęciu, a także poprawienie równania w zaledwie 5 sekund. Czy uważasz, że jesteś gotowy, aby spróbować rozwiązać tę zagadkę matematyczną?

Instrukcje dotyczące opracowania prowokacji wirusowej

W rzeczywistości dynamika tego wyzwania jest bardzo prosta. Jeśli masz umiejętności matematyczne i wystarczającą pomysłowość, możesz rozwiązać go w czasie krótszym niż przydzielony. Radzimy zostawić za sobą wszystkie rozpraszacze i całkowicie się skupić.

Wirusowe zdjęcie wyzwania

Wykorzystaj swoje zdolności intelektualne i umiejętności matematyczne, aby spróbować znaleźć rozwiązanie tego wirusowego wyzwania. | Zdjęcie: świeższe życie

Rozwiąż wirusowe wyzwanie

Cóż, jeśli próbowałeś tego wiele razy i nadal nie możesz zlokalizować brakujących liczb, aby uzyskać odpowiedź, nie martw się, od razu damy ci rozwiązanie. Po prostu wykonaj procedurę przedstawioną na obrazku, który udostępnimy Ci poniżej.

Po przeanalizowaniu równania ustalamy, które liczby należy wstawić w kwadraty. | Zdjęcie: świeższe życie

Czy to wirusowe wyzwanie było dla Ciebie interesujące, ponieważ dowiedziałeś się więcej o sobie i swoim sposobie myślenia? Testy te są bardzo interesujące iw niektórych przypadkach trudne do wykonania, ale zawsze uczą. Jeśli chcesz dalej sprawdzać swoją wiedzę, powiemy ci, że istnieje długa lista wyzwań, które możesz wykonać i Wystarczy kliknąć poniższy link Z bardziej wirusowymi wyzwaniami w Depor, to wszystko. odważyć się?

Polecane filmy