30 maja, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ruch obywatelski promuje zdrowie psychiczne

  • Współpracujemy z placówkami oświatowymi i specjalistami.

Durango, Dgo.

Movimiento Ciudadano rozumie znaczenie zdrowia psychicznego i dobrego samopoczucia wszystkich ludzi. Zaangażowana w promowanie zdrowia psychicznego i wspieranie osób z problemami ze zdrowiem psychicznym, w marcu wdrożyła szereg działań mających na celu promowanie dobrego samopoczucia emocjonalnego dziewcząt i nastolatków.

Począwszy od warsztatu na temat poczucia własnej wartości, poczucia własnej wartości i miłości własnej dla dziewczynek w wieku od pięciu do jedenastu lat, gdzie poprzez dynamikę pracy zespołowej i umiejętności społeczne nauczyły się narzędzi psychologicznych i emocjonalnych, a także rozpoznawania siebie jako indywidualnych istot zasługujących na prawa i szacunek.

Stąd zainteresowanie matek rodzin poszerzaniem tej tematyki w placówkach oświatowych, gdzie monitorowano przypadki przemocy, depresji i lęku. Z tego powodu, dzięki wysiłkom radcy Tity de la Parra, we współpracy z Poddyrekcją ds. Zdrowia Psychicznego, w celu prowadzenia rozmów na temat samoświadomości, rozpoznawania i poradnictwa w przypadkach depresji i lęków.

W Technikum nr 19, na prośbę rodziców i przy wsparciu jego dyrektora, Juana Aguilara, prowadzona była działalność promowana przez kanclerza Naranję; Aby odpowiedzieć na potrzebę mówienia o zdrowiu psychicznym oraz korzystając z wiedzy i profesjonalizmu Lic. Ana Teran, Zastępca Dyrektora ds. Zdrowia Psychicznego w Gminie Metropolitalnej, udało się zebrać grupę ponad 200 młodych kobiet. Miękkie rozmowy i umiejętność wykrywania stanu emocjonalnego uczniów poprzez badanie stanu emocjonalnego uczniów, aby później mogli nimi kierować.

Życiu mówię tak, to program realizowany przez Poddyrekcję Miejskiego Urzędu Zdrowia Psychicznego, którego celem jest promowanie narzędzi pozwalających szerzyć wiedzę na temat profilaktyki samobójstw w gminie.

„Zobowiązanie polega na zapewnieniu uczniom obserwacji i leczenia, ponieważ uznano, że istnieje duża częstość występowania lęku i depresji, nad którymi należy pracować, aby promować dobre samopoczucie w ich zdrowiu psychicznym; oprócz poszukiwania rozwiązań stworzyć dla nich bezpieczne i wspólne przestrzenie.Celem jest możliwość rozszerzenia go w kolejnych placówkach edukacyjnych oraz dalsze promowanie i dbanie o nasze zdrowie psychiczne” – skomentowała cyklistka Tita de la Parra.

READ  Astma wysiłkowa: leczenie i jak kontynuować trening