16 maja, 2024

Podsumowanie meczu: Xolos kontra Pachuca (3-2).  Cele

Podsumowanie meczu: Xolos kontra Pachuca (3-2). Cele

the Pachuca Tozos Udało im się wygrać Do Tijuana Zulos (2-3) Ekscytujące dzięki Hat trikDziękuję meksykańskiemu pomocnikowi Erica Sancheza. Dla tej części Fernando Madrigal i Kevin Castaneda zostali przecenieni Dla zarządu Baja California.

Po emocjonujących 45 minutach meksykański pomocnik objął prowadzenie Wynik otworzył Fernando Madrigal. Dzięki szybkiej reakcji i asyście Domingo Blanco, Aztekowie zarządzili obronę obok Carlosa Moreno.

Eric Sanchez bohaterem wieczoru

Gwiazda Tozos del Pachuca minęła zaledwie osiem minut drugiej połowy. Erica Sancheza Umieścić Tabele na tablicy wynikówKozłował meksykańską drużynę, aż dotarł do obszaru sześciu jardów i strzelił pierwszego gola w swoim hat-tricku.

Odpowiednio, 59’Eric Sanchez Wykorzystał pozycję Jose Castillo i odniósł sukces Niesamowity gol Chile. Pomocnik Azteków zaskoczył swoich kolegów z drużyny i rywali, a także zaimponował wszystkim kibicom obecnym na Estadio Caliente.

I w 71. minucie IRick Sanchez skompletował hat-tricka Po genialnym cięciu w krawędź pola karnego w końcu wykończył grę potężną lewą ręką, dobrze umieszczoną w prawym dolnym słupku Tonio Rodrigueza.

Aby dodać więcej emocji I w ostatnich minutach meczu narodowy pomocnik Kevin Castaneda miał prawdziwy udar Z rzutu wolnego w 81. minucie piłkarz Xolos posłał strzał ponad barierką przeciwnika i posłał piłkę do doskonałej obrony.