9 maja, 2024

Podsumowanie meczu Atlas vs Atlético de San Luis (1-3).  Cele

Podsumowanie meczu Atlas vs Atlético de San Luis (1-3). Cele

przyszło Dziewiąty do pokonania Atlas w turnieju inauguracyjnym 2022; Atlético San Luis weszło do Jalisco, aby je pokonać 3-1, Z niesamowitym powrotem. jednakże Dwukrotny mistrz praktycznie żegna się z mistrzostwami.

Rodzina Rogengros nie może już poddać się więcej i Zostań na dole stołuz szansą nawet Zamknij to jako rodzajowe colero W zapomnianym semestrze, dwukrotnie po turnieju.

Ze zdjęciem pełnym dzieciaków i ławek, bo to środa Gra w Pucharze Mistrzów z Nowym JorkiemCzerwony i czarny Mieli wady w obronie i ataku. zarejestrować kolejną stratę.

Emmanuel Aguilera miał całą imprezę na dole sportowca; Był elementem doświadczenia i to on zawiódł w trzech adnotacjach Potosiego; Miał nawet innego zawodnika, którego nie strzelił Abel Hernandez, który strzelił dwa gole.

W pierwszej części Atlas miał niewiele; Właściwie nie było najlepiej, dopóki wynik nie wyniósł 1-0. Minuta była 40. Özil Herrera Marcelo Barofero strzelał z daleka, plując. Piłka spadła na Briana Trejo, który wziął linię i wysłał ją, by ją uratować.

Jesus Ochego strzelił drugą bramkę w 43. minucie, ale widziałem, jak chybił, gdy wydawało się, że Rogengros powiększył przewagę, w czym To był obiecujący mecz, choć po pierwszej połowie wszystko się zmieniło.

Okropna część druga

W drugiej połowie Hernandez strzelił gola w 50. minucie, nie mogąc dać mu drogi do bramki i nie trafia w cel. Ocejo ciągle popełniał błędy i na 56 minutach zrezygnował z kolejnego oczywistego błędu: wspaniałego serca od Trejo, które nie wiedziało, jak dać dobry kierunek i odszedł na bok.

Abel Hernandez strzelił wynik 1-1 w 60. minucie po piłce, którą Rubens Sampiosa umieścił w polu karnym.; Wenezuelczyk wyprzedził Aguilerę i dobrze zakończył mecz, aby wyrównać wynik.

Atlas z trudem zadomowił się i umieścił Abla 2-1 na tablicy wyników; Znowu na Aguilerę i znowu głową, dzięki podaniu Ricardo Chaveza.

READ  Alvaro Morales opisał Tatę Martino z sarkazmem i zażądał jego rezygnacji

Aguilera nie zmęczył się i w 70. minucie oddał piłkę do Apple’a, ale teraz nie czuł się dobrze i podszedł do bramki. Mieszkańcy Guadalajary sporo szukali jednak lepszego wyniku Zły cel też się skończył. Trego dostał przepustkę od Lucasa Rodrigueza i wysłał ją na szczyt; Podobny los do 83′, z Herrera, który zawiódł w grze, w której był na spalonym.

Ostatni gwóźdź dotarł z Potosi po 87 minutach Zahid Muńoz podbił 3-1; Aguilera po raz kolejny był świadkiem gry: gracz kamieniołomu Chivas wziął piłkę, uderzył ją i Zarejestruj się, aby zamknąć złą noc w Atlasie.

W ten sposób lisy praktycznie żegnają się z mistrzostwami.