28 kwietnia, 2024

Podsumowanie meczu Atalanty z Salernitaną (8-2) w pierwszej lidze, „bramki” w pierwszej połowie

Williama OchsaJeśli chodzi oa żył koszmar W swoim trzecim meczu z Serie; dostał upokorzenie za pomocą atalanta, że Salernitana zmiażdżona 8-2 w Bergamo. Czy ty najgorsza porażka którą przyjął meksykański bramkarz Europa A jeszcze bardziej masywny z jego nowym zespołem, który nie zawsze pokazuje dobrą obronę i zawsze jest lepszy.

Podsumowanie meczu Atlanta – Salernitana w Lidze Włoskiej

W meczu rozegranym w Stadion Joyce’a w BergamoSalernitana stawiała opór dopiero po pięciu minutach meczu: Jeremiego PughaJuż pierwszego dnia popołudnia strzelił gola w polu karnym dla F.C 1-0.

10 minut temu ochoa uwaga Rzucił go długim kopnięciem Piątek upierał się Dzień Bolayaktóry ostatecznie wyznaczył sobie cel do uzyskania Wynik to 1-1 To może być dla niego nadzieja Salernitana. Jednak w ciągu 45 minut wszystko się zawaliło, bo Obrona nie stawiała oporu.

Salernitana, z koszmarem w pierwszej połowie

Pierwszy karny który miał swoją dawkę kontrowersji został oskarżony Lockmanże Prawie zostaje zatrzymany przez Ochoaale w końcu ustąpił i 2-1. Potem przyszedł trzeci, dzięki uprzejmości armat Giorgio Scalviniego 45 minut temu Bramki Koopmeinerauderzenie z odbicia po rzucie karnym obronił Ochoa i przez Hojlund, od ustawienia Tablica wyników to 5-1 Pierwszy raz w horrorze.

To był ból głowy dla Ochoa, który ponownie uratował kilka piłek, ale nie mógł nic zrobić, ponieważ Jego obrona była łagodna dla pretendentówKto dotknął piłki w polu karnym i to ułatwiło strzały, dlatego powstały rzuty karne i odpowiednio bramki.

Więcej bramek dla Ochoa w drugiej połowie

w tym Ponownie Przybyły bramki wielkiego meczu: pierwszy Lockman Zachęcono go, by uderzył go poza obszar i chociaż Ochoa strzelał, był pod kątem: 6-1. Siódmy gol padł z Edersonaktóry zza pola karnego mocnym uderzeniem skierował piłkę w róg 7-1.

READ  „Czuję się szczęśliwy, podekscytowany i chcę zmierzyć się z Pucharem Świata”

drugi tyle Salernitana Dzięki było jedno grać dzisiajktóry wysłał przepustkę do Caviglia. Kończąc pierwszy, obrońca włożył nogę i odbił piłkę, która przemknęła obok słupka, dając wynik 7-2.

o ostatnich minutach odwiedziłem cię W okolicy powstała przestrzeń, a wraz z nią Zła marka Ponadto mógł wysłać plik strzał dośrodkowy na 8-2, To zamknęło tablicę wyników od skandalu i najgorszego upokorzenia dla meksykańskiego bramkarza i jego zespołu, który nie reagował w obronie.