2 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Czuję się szczęśliwy, podekscytowany i chcę zmierzyć się z Pucharem Świata”

Gerardo Martino Był szczęśliwy z bicia PeruRozumie jednak, że jest jeszcze wiele rzeczy do poprawy. Oprócz przyznania, że ​​obecnie pracują nad uzyskaniem niezbędnych zmiennych do meczu z nimi Kolumbiaa potem zacznij myśleć Globalizm.

Jesteśmy tak szczęśliwi, że wygraliśmy. Zrozumieliśmy, że musimy się dostosować i staraliśmy się stworzyć bardziej pozytywną dynamikę na boisku. Będziemy dążyć do dalszej poprawy, ale już w ramach bardziej pozytywnej dynamiki. „Dzisiaj mieliśmy świetną pierwszą połowę” – powiedział Martino.

Tata Martino skomentował Peru: „Mieliśmy z przodu silnego przeciwnika, który z łatwością mógł być przeciwnikiem Pucharu Świata. Chcielibyśmy zachować to, co zostało zrobione w pierwszych 30 minutach meczu”.

Ten strategiczny test pomógł Argentyńczykowi udowodnić, że ma dobrą solidność w defensywie i że będzie to dla niego kluczowe, gdy nie będą mogli poprawić swojej gry: „Mając wytrzymałość, gdy nie możesz grać tak, jak chcesz, postrzegam to jako pozytywne Rzecz, bo świat zaczyna puchar po 50 dniach.”

O braku celu, który trójkolorowyMartino wskazał, że mieli szanse, ale nie byli zbyt dobrze: „W Paragwaju mieliśmy dokładność i czas w tym miejscu, aby dobrze pomóc, a dziś nie mieliśmy czasu i nie mieliśmy dokładności, aby pomóc, ale znaleźliśmy wiele wystarczyłoby piłek, żeby tu być, musielibyśmy mieć trzy lub cztery przypadki, aby się zarejestrować.

Wreszcie argentyński strateg wskazał, że obecnie pracują nad swoim następnym zawodnikiem (Kolumbia) i zrobią to z myślą o mundialu: „Do tej pory zawsze pracowaliśmy nad myśleniem o kolejnym zawodniku, ale tego nie robimy. Pracując w oparciu o Mistrzostwa Świata, wierzymy, że aby rozpocząć pracę nad Pucharem Świata, mamy napięty termin, zaczyna się 25 listopada, ponieważ to się zaczyna, wszystko zależy od właściwych zmiennych. Czuję się szczęśliwy, podekscytowany i podekscytowany podjęciem wyzwania Pucharu Światadla „.

READ  Charos kontra Tomateros | Najlepsze momenty na żywo | Gra 7 | Seria finałowa

Możesz być także zainteresowany: HIRVING LOZANO po zwycięstwie z Peru: „Moim celem jest zdobycie 100 procent Pucharu Świata”

Chucky dał Meksykowi zwycięstwo nad Peru