20 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Pochwal się swoimi tatuażami.  Internauci twierdzą, że jest to logo Nestlé

Pochwal się swoimi tatuażami. Internauci twierdzą, że jest to logo Nestlé

W dzisiejszych czasach jest konkurencja problem Co widzimy w wielu branżach, szczególnie gdy mówimy o brandingu. Biorąc to pod uwagę, istnieją elementy, które można… pomysł Aby te firmy mogły konkurować i pozyskiwać ludzi, tak jak w przypadku obrazu graficznego, który często znajduje się w podświadomości firmy KonsumenciWidzimy to na nagraniu, które trafiło do Internetu, gdzie mężczyzna udostępnił na portalach społecznościowych kształt swojego nowego tatuażu, a internauci potwierdzili, że było to logo Nestlé.

W świecie marketingu, gdzie konkurencja jest zacięta, a uwaga konsumenta jest cennym towarem, nie można niedoceniać znaczenia logo i wizerunku marki. Te elementy wizualne to nie tylko symbole estetyczne; Stanowią podstawę, na której budowana jest tożsamość firmy i tworzona jest trwała więź z konsumentami.

Biorąc to pod uwagę, możemy stwierdzić, jak marketing i pozycjonowanie marki mają wiele wspólnego z wizerunkiem, który jest wyświetlany konsumentom. Przykładowo logo jest najbardziej reprezentatywnym elementem firmy, dzięki czemu klienci mogą ją rozpoznać i wyróżnić na rynku.

Dlatego specjaliści dodają, że konsumenci w widoczny sposób zapamiętują logo i kolory niektórych firm, nawet jeśli nie są ich klientami.

W tym sensie badanie przeprowadzone przez Avery UK wykazało, że loga takich marek jak Coca-Cola, McDonald's, Disney, Apple, Nike, Fisher-Price, Oxo, Amazon, Google, Virgin czy Starbucks zapadają w pamięć ludzi, ponieważ jest ich pierwsze wrażenie na temat produktów, które konsumują.

Z tego samego badania wynika, że ​​46% klientów uważa, że ​​jest to najtrwalsza pamięć o marce.

Czy zrobiłeś sobie tatuaż z logo Nestlé?

Stało się tak za sprawą klipu wideo, który rozprzestrzenił się w aplikacji TikTok, w którym wielu kpiło z tatuażu ze względu na jego podobieństwo do logo międzynarodowej marki Nestlé.

W filmach @renezzbro można zobaczyć tatuaż wykonany na głowie, który wielu myli z logo marki konsumenckiej. „Hej, myślę, że to fajnie, że żartują z mojego nowego tatuażu i mówią, że Nestlé mnie sponsoruje, ale nadal uważam, że posuwają się trochę za daleko” – powiedział młody człowiek w filmie na TikToku.

READ  Ford wyznacza datę nowej generacji Everest, Ranger SUV

Podobnie wyjaśnia w swoim filmie, że tatuażem, który wywołał jakiekolwiek porównania w cyfrowym świecie, jest ptak, który dla większości internautów przypomina logo marki, czyli dwa ptaki w gnieździe.

W tym sensie młody człowiek nagrał już kilka nagrań z prośbą o zaprzestanie kpin, dlatego jego filmy szeroko się rozprzestrzeniły.

„Potwierdzono, że Re Nestle współpracowała z Nestlé, Nestlé czuje się komfortowo w życiu haha, logo Nestlé było lepsze, ale było odwrócone, ale czy sponsoruje cię tak czy nie?”, to wiele komentarzy pod filmami .

@rezzbro Wystarczy #CzarnyAuto #CzarnyAuto #tatuaż #Tatuaż #pomysły na tatuaż #tiktoktattoo #przed i po #pomysły na tatuaż ♬ Blade Runner 2049 – Gęś Synthwave
@rezzbro Proszę zatrzymać się na chwilę, dziękuję 🙏☺️ #CzarnyAuto #CzarnyAuto #tatuaż #Tatuaż #pomysły na tatuaż #tiktoktattoo #przed i po #pomysły na tatuaż ♬ Koliber – spotkanie i zabranie

Warto dodać, że historia tego logo jest bardzo ciekawa, zwłaszcza gdy Henri Nestlé był jednym z pierwszych szwajcarskich producentów, który zbudował markę znaną na całym świecie i stworzył oryginalne logo, oparte na herbie jego rodziny, który przedstawia ptak siedzący w gnieździe. Było to nawiązanie do jego pseudonimu, który po niemiecku oznacza „gniazdo”.

Dziś słynne logo ptasiego gniazda jest nadal używane na produktach Nestlé na całym świecie, z pewnymi zmianami.

Istnieje wiele historii, które możemy zobaczyć w sieciach, które mogą być podobne do tej, ale często marki również na tym korzystają. Na przykład firma Subway ogłosiła kiedyś konkurs, aby nagrodzić klientów, którzy narysowali jej logo i pokazać, jak bardzo są lojalni. To dla marki.

Dzięki tej historii możemy zobaczyć, jak ważna jest spójność w świecie brandingu. Spójny obraz graficzny, odzwierciedlony w logo, projekcie strony internetowej, materiałach marketingowych i nie tylko, tworzy ujednolicone doświadczenie konsumenta. Spójność ta wzmacnia tożsamość marki i buduje solidną rozpoznawalność. Kiedy konsumenci z łatwością rozpoznają logo firmy, powstaje więź emocjonalna wykraczająca poza zwykłą transakcję biznesową.

READ  La ex directora ejecutiva de Pepsi dice que "nunca" pidió un aumento de salario y explica por qué

Przeczytaj więcej: Amazon zainwestuje 5 miliardów dolarów w budowę centrum danych w Queretaro