3 lipca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Herbata Arizona rezygnuje z atrakcyjności opakowania i szaty graficznej

  • Herbata Arizona odniosła taki sukces, że zainspirowała Adidasa do wydania specjalnej edycji z własną marką opakowań.

  • Zmiana szaty graficznej marki zaczęła pojawiać się w sieciach i podkreśla wagę tych kontenerów.

  • W sieciach toczy się ciekawa debata na temat momentu, w którym marki zmieniają wygląd swoich opakowań.

Zmiana inflacji projekt graficzny puszki Herbata z Arizony Pożegnaj się z jednym z najatrakcyjniejszych elementów w jego opakowaniu, którym jest Skłoniło to nawet Adidasa do zaprojektowania tenisówek z wizerunkiem tych pudełek I sprzedaj je z przedmiotem, którego już nie ma.

Użytkownicy sieci społecznościowych doszli do wniosku, że inflacja doprowadziła do: Puszki Z Herbata z Arizony Nie pokazują już swojej popularnej ceny 99 i oferują teraz 1,29 USD.

Pierwotna cena 99¢ była wyświetlana na pudełku na czarnej etykiecie z białymi cyframi, teraz nowa cena pojawia się na różowym tle z białymi cyframi.

Niedługo po pojawieniu się komentarzy zaskoczenie i rozczarowanie konsumentów były głównymi odczuciami wyrażanymi w związku ze zmianą szaty graficznej w Famous. puszki herbaty.

Inflacja jest tak duża, że ​​tym razem nawet nie było Herbata z Arizony uciekać. 30 lat bez podnoszenia ceny” – skomentował Gerardo Estrada na swoim koncie na Twitterze, podczas gdy Co zaskakujące, inni użytkownicy powtórzyli w komentarzu, że cena tego produktu wzrosłai wtedy „Zasługujemy na ser, teraz tak.”

Wśród powodów, dla których niektórzy profesjonaliści, którzy upublicznili swoje opinie w Internecie, m.in Czemu Arizona Udało mu się utrzymać cenę 99¢ przez wiele lat Wynika to przede wszystkim z zaangażowania jej założyciela Don Voltaggio, który w wywiadzie cytowanym przez „Los Angeles Times” uświadomił sobie, że jest „zobowiązany do utrzymania ceny pakietu 99 centów. pasa. Nie chcę robić tego, co robią chlebowcy, benzyna i wszyscy inni. „W innym przypadku. Konsumenci nie potrzebują kolejnej podwyżki cen od faceta takiego jak ja”.

READ  El competidor de Tesla se convierte en la empresa sin fines de lucro más grande de EE. UU. Por capitalización de mercado

Wynika to również, zgodnie z wnioskami, które można znaleźć w Internecie, z faktu, że Marka nie ponosi dużych wydatków marketingowych i pokrywa zużycie aluminium Co robisz dla swojego opakowania?


A według badania przeprowadzonego przez Motivaction aż 35 procent decyzji o zakupie jest motywowanych opakowaniem produktu.


Projekt graficzny jest pod wpływem inflacji

Zmiana opakowania produktu doprowadziła do katastrofalnych zmian i zanim przejdziemy dalej, warto przyjrzeć się, co wpłynęło na projekt obudowy Arizona i Jego popularna cena to 99 centów, co w strategii Adidasa, wprowadzając specjalną edycję opartą na puszkach tej herbaty, oferowało buta na 99.

Nawiasem mówiąc, aktywacja rozpoczęta w tym czasie przez Adidasa stała się zażartą bitwą, która zmusiła władze Nowego Jorku do zawieszenia operacji.

Bez wątpienia ta sprawa stała się wyjątkowym odniesieniem, jak motywować do projektowania kolekcji butów.który obecnie nie rozczarowuje, ale wręcz przeciwnie, stał się bardzo ważnym zasobem projektowym, który wyprzedził konsumenta.

W ramach tego podejścia zdarzają się przypadki, jak ważne jest opakowanie do tego stopnia, że ​​kiedy Tropicana całkowicie zmieniła swoją propozycję opakowaniową, tragedia utopiła markę we własnych sokach, nie tylko z powodu tego, za co zapłaciła za zwrot marki, ale z powodu radykalne odrzucenie nowej marki. wizerunek swoich produktów.

Było uznanie DesignRushopublikowane w 2019 roku najdroższe zmiany logo na świecie Okazało się, że najdroższa nagroda za projektowanie graficzne w tej kategorii trafiła do firmy Symantec z inwestycją w wysokości 1,28 miliarda dolarów, podczas gdy Tropicana zajęła piąte miejsce w tym szacunkach z wydatkami w wysokości 35 milionów dolarów.

Czytaj teraz: