18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Pavel Pardo radzi nie myśleć o piątej grze, ale o Polsce

Pavel Pardo radzi nie myśleć o piątej grze, ale o Polsce

Pavel Barto nie odszedł z tym piątym meczem ani nie pomyślał: „Wspaniałe rzeczy…”. Dla Barto, jednodniowego zawodnika Mistrzostw Świata w Meksyku, jedyna rzecz, na której Meksyk musi się skupić: „Pokonaj Polskę. zajmę się kolejnym wyzwaniem.
Pavel Pardo był na Mistrzostwach Świata we Francji 98 iw Niemczech 2006 i doskonale wie, że trzeba iść krok po kroku. „Trzeba pokonać Polskę przed piątym meczem. Ja dostanę się do tego żetonu, a oni przejdą do innej historii. Ale musisz pomyśleć o pokonaniu Polski, to słowo musi być w ich pamięci”.
Przyszłość tricoloru nie rysuje się zbyt jasno, ale Barto pozostaje optymistą. „Ostatnie trzecie losowanie nie jest tak dobre, wpływa na zbiorowe wyniki. Musimy być realistami, zawodnicy nie bawią się dobrze, musimy skupić się na przybyciu na mistrzostwa świata z dobrym zdrowiem, a nie przeciąganiem. Kontuzje, zmniejszyć wydajność.”
Bardzo ważne jest, aby zawodnicy byli w dobrej formie. – Najważniejsi są piłkarze, trener jest ważny, ale jeśli piłkarze nie będą tak dobrzy, jak powinni, nie będzie nadziei na postęp.
Zauważył nieobecność Javiera Hernandeza: – Nie jest łatwo wyrazić opinię z zewnątrz, nie wiem, co myśli trener. Nie jestem trenerem. Trener wie, kto może dać, a kto nie. Javier, Marcelo (Flores), Gra Pszczółka”.

READ  Playoff Mistrzostw Świata, na żywo