29 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Panorama Clausura 2022 Legila w półfinale

Przedstawiamy Wam potencjalne podania krzyżowe w półfinale, po tym jak Ameryka i Pachuca zdołali przejść do kolejnego etapu

USA s Pachuca Udało im się przejść etap ćwierćfinału i oczekiwali konkurenta w półfinały Clausura 2022; Reszta serialu zostanie wyemitowana w niedzielę pomiędzy Tigres vs. Blue Cross i Atlas kontra Chivas.

Orły pokonały Puebla 4-3 w dwumeczu, a Tozos 5-4 pokonał Atletico de San Luis i został pierwszym rozstawionym zespołem w fazie przedfinałowej.

W niedzielę Tygrysy obronią jednobramkową przewagę przeciwko La Maquina w Vulcan i goszczą Atlas Chivas w Jalisco, który zmuszony jest pokonać czerwone i czarne drużyny dwoma bramkami, aby awansować.

Przedstawiamy różne scenariusze półfinałów:

Jeśli Tygrys i Atlas przeminą

Drużyna Miguela Herrery prowadzi jedną bramką i gości La Maquinę na Universitario. Jeśli podopieczni Juana Reynoso nie zdołają odwrócić światowego wyniku, koty awansują do drugiego z rzędu półfinału z El Piojo na czele.

Tymczasem aktualny mistrz Ligi MX wykorzystał pierwszy mecz na stadionie Akron i żeby go zdyskwalifikować, musi przegrać dwoma bramkami, co daje mu przewagę o dwa punkty, remis i przegraną o jeden, czyli taka sytuacja. To dałoby mu przepustkę do półfinału, w którym zmierzy się z Tigresem.

Mecze półfinałowe:

Pachuca kontra USA

tygrysy kontra atlas

Jeśli Tygrysy i Chivas spadną

Aby zmienić obecne przewagi w pierwszym meczu, Chivas musi wygrać z Jalisco dwoma bramkami, dostosowując w ten sposób obecny stół do półfinałów, ponieważ jeśli awansują, zmierzą się w półfinale z liderem Pachucą.

Mecze półfinałowe:

Pachuca kontra chivas

tygrysy kontra USA

Jeśli Cruz Azul i Chivas przejdą

Aby zmodyfikować obecny stół półfinałowy, Cruz Azul i Chivas muszą pokonać odpowiednio Tigresa i Atlasa dwoma golami, więc następnym razem pojawi się młody klasyk.

Mecze półfinałowe:

Pachuca vs Chivas

Ameryka kontra Niebieski krzyż

Jeśli rejs minie Azul i Atlas

Silna przewaga Atlasa pozwoliłaby mu być faworytem do półfinału, a to postawiłoby go przeciwko Ameryce; Wszystkie powyższe, gdyby La Maquina pokonała Tigres i uspokoiła się w następnej rundzie, Pachuca byłby pretendentem.

READ  Carlos Gonzalez przeprasza fanów za śpiewanie hymnu Pumy

Mecze półfinałowe

Pachuca kontra Niebieski krzyż

Atlas kontra USA