28 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Gallos ma do kupienia trzech poważnych konkurentów; ESPN ujawnia, kim są

Źródła potwierdziły ESPN, że jest trzech oferentów zainteresowanych kupnem Gallos Blancos i że zapukali do drzwi Jorgealberto Hanka Inzunzy, aby pokazać swoje zainteresowanie.

W przyszłym tygodniu zbliżająca się sprzedaż Gallos Blancos de Querétaro może obrać wyraźną ścieżkę. Do teraz ESPN Zdajesz sobie sprawę, że na stole są trzy propozycje, które odmienią losy serii, która niestety 5 marca była jednym z najgorszych momentów na swoim boisku. debuger.

Obecnie wszelkie negocjacje dotyczące sztabu trenerskiego i zawodników są „wstrzymane” do „dalszego powiadomienia”, jednak mam świadomość, że co najmniej trzy grupy poszukują Queretanów, ale nie wiem, która z tych trzech grup najprawdopodobniej jest w kolejce Aby dostać franczyzę sprzętu, był w sprzedaży za ponad 70 milionów dolarów, według ludzi, którzy o tym słyszeli, co jest „szalone” dla niektórych kandydatów.

Źródła dotyczące zainteresowanych stron zapewniają mnie, że następujące grupy już zapukały do ​​drzwi Jorge Alberto Hank Inzonzafederalnymi posiadaczami praw są następujące osoby bez numeracji mające większe lub mniejsze znaczenie lub postęp w negocjacjach.

1. Francisco Orozco

2. Manuel Arroyo

3. Fastlicht rodzinny

Wiem, że w dwóch pierwszych opcjach koguty Ma spore możliwości pozostania na Placu Queretaro, a w tym ostatnim może być opcja jego przeniesienia, ale nie zostało sprecyzowane do jakiego miasta będzie oceniana możliwość jego zachowania w mieście. Queretaro. Rozmawiać o VeracruzAle to tylko przypuszczenie.

Możliwi kupujący:

Francesco Orozco

Nie jest niczym nowym, że nazwa Franciszek OrozcoWłaściciel nie xW rzeczywistości nazwisko biznesmena, świadczącego usługi internetowe, wyraziło już w opinii publicznej pragnienie, by Gallus był jego własnością, a zespół pozostał w mieście.

Orozco Był odpowiedzialny za promocję nazwy zespołu Queretaro w przestrzeniach reklamowych w przestrzeniach reklamowych.

Jest także właścicielem zespołu Opowiedz nam o meksykańskiej Narodowej Lidze Piłki Nożnej kto w nim gra? Saltillo. Wygrał także zespół Algodoneros de Unión Laguna dla meksykańskiej ligi baseballowej.

Wiadomo, że początkowo jego pomysłem było przeniesienie franczyzy do: CoahuilaNie wykluczył jednak opuszczenia zespołu w Queretaro.

Manuel Arroyo

Manuel Arroyo Pracę w dziedzinie komunikacji handlowej rozpoczął w 1993 roku wraz z założeniem firmy comtelsat. Obecnie jest właścicielem kanału sportowego Fox Sport.

W 2012 roku nabył gazetę Finanse Jest związany z firmą Bloomberg. Kupił też firmę Ustawione w liniikomplementarne do systemów cyfrowych, zgodnie z informacjami opublikowanymi przez gazetę Globalizm.

„Otrzymał nagrodę Przedsiębiorca Roku 2014, a według meksykańskiego magazynu Leaders zajmuje jedno z głównych miejsc wśród najbardziej wpływowych ludzi w kraju” – ujawniła gazeta.

Zgodnie z wersjami zawartymi we wniosku, może pozostać w Queretaro Ale tej wersji nie można udowodnić.

Rodzina Khattab

Od ponad dekady rodzina fastlich Wszedłem w świat futbolu prowadzony przez Mark Fastlichbyły prezes Rekiny czerwone Veracruz. Fastlish Sackler Jest ojcem swojej żony Emilio Azcarraga Janprezydent Grupa Televisa A jego syn, Adolfo, pasjonuje się piłką nożną i biznesem.

Jak wynika z publikacji, ojciec jest przemysłowcem, biznesmenem zakładającym galerie sztuki oraz firmy z branży nieruchomości i budownictwa. Jest działaczem politycznym bardzo bliskim prezydentowi. Andres Manuel Lopez Obrador. rodzina fastlich W rzeczy samej Veracruz w 2009.

To chyba jedyny przypadek, w którym zagrożony jest przywilej dla jego ciągłości Queretaro. Znany jest z tła i wcześniejszego udziału w Veracruz Że ewentualny transfer nie jest wykluczony, ale nie ma pewności. Dodatkowo każdy, kto chce ożywić franczyzę czerwone rekiny Musi zadbać o wszystkie długi zespołu, które są sumą milionera.

Nie można wykluczyć kolejnej niespodzianki, ale dwa różne źródła zapewniły pisarza, że ​​takie są dotychczas możliwe scenariusze. Boi się, że z możliwością przyjazdu fastlich Istnieje atrakcyjna możliwość korzystania z nieruchomości w oznaczonym czasie dzięki intymności AzkaragaJednak to tylko strach i nic nie może trwać w najbliższej przyszłości.

READ  Tabela pozycji i wyników dnia 13