23 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Oto ulubione filmy graczy Super Bowl LVIII – Wiadomości filmowe

Oto ulubione filmy graczy Super Bowl LVIII – Wiadomości filmowe

Od inspirującej klasyki po komedię – selekcje tych sportowców ujawniają ich osobiste gusta i oferują wyjątkowe spojrzenie za kulisy profesjonalnej piłki nożnej.

Gracze NFL często ucieleśniają esencję sportowej wielkości, wykazując umiejętności, które w każdym meczu wydają się przekraczać ludzkie ograniczenia, jak widać w fikcji (Możliwy sen) i dokumentalny (Książka Manninga I Feldmarszałek). Ale, Za ich wybitnymi osobowościami i wybitnymi występami na boisku kryje się wspólne człowieczeństwo, które łączy ich z resztą z nas.

W końcu, gdy zabrzmi ostatni gwizdek, ci elitarni sportowcy cieszą się zwykłymi zajęciami, takimi jak oglądanie filmów, odsłaniając przystępną stronę jego osobowości. To właśnie ta więź między podziwem dla ich sprawności sportowej a znajomością ich upodobań i zainteresowań pozwala nam na głębszy kontakt z gwiazdami NFL, co znajduje odzwierciedlenie w ich wyborze ulubionych filmów.

Jeden z najwybitniejszych zawodników w historii, Tom Brady, znany ze swojego poświęcenia, zaangażowania i zwycięstw, ma upodobanie do filmów odzwierciedlających pasję i walkę na boisku. Należy do jego ulubionych filmów Piosenka Briana I Rudy, Ale jego ulubionym filmem sportowym jest Pojedynek TytanówInspirująca opowieść o integracji i jedności.

Z drugiej strony, były zawodnik i jeden z najlepszych kolegów Brady'ego z Nowej Anglii i Tampa Bay, Rob Gronkowski, znany ze swojej charyzmatycznej osobowości, ma słabość do lekceważących komedii, Atrakcja Billy'ego Madisona jako jego ulubiony film wszechczasów, co odzwierciedla jego zamiłowanie do zabawy i ekstrawagancji.

Patrick Mahomes i jego wybory filmowe: od inspiracji po rozrywkę

Dopiero w 2023 roku, kiedy świat filmowy był świadkiem wielkiego wydarzenia Barbenheimera, gwiazdy takie jak Patrick Mahomes i Travis Kelce z Kansas City Chiefs czy Kirk Cousins ​​z Minnesota Vikings odpowiedziały na pytanie o swój ulubiony film roku. Większość odpowiedzi była pozytywna lalka Barbiefilm Gretę Gerwig I Margot RobbieMoże dlatego, że wielu facetów ma córki, które są podekscytowane filmem. Chociaż ich nie lekceważyli Oppenheimerafilm Christophera Nolana, który stał się jednym z największych zwycięzców nadchodzących Oscarów.

READ  Fani chcą zobaczyć trójkąt miłosny One Punch Man - Kudasai

Wybitny rozgrywający Kansas City Chiefs pokazał, że uwielbia inspirujące i rozrywkowe filmy. Podobnie jak Tom Brady, Mahomes czerpie inspirację z Denzela Washingtona i Willa Pattona. Ciesz się też I to za darmofilm, który poprzez grę w baseball wywołuje nostalgię i koleżeństwo, ukazując uznanie dla ponadczasowych klasyków celebrujących przyjaźń i sportową rywalizację.