22 lutego, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Veronica Castro jest w złym stanie zdrowia, potwierdza syn Loco Valdésa, Grupo Milenio

Veronica Castro jest w złym stanie zdrowia, potwierdza syn Loco Valdésa, Grupo Milenio

Weronika Castro Ze względu na karierę, którą budowała przez dziesięciolecia, uważana jest za jedną z najważniejszych gwiazd świata meksykańskiej rozrywki; Teraz Marco Valdes potwierdził, że jej stan zdrowia jest zły i poprosił Christiana Castro, aby ją odwiedził.

Od czasu poważnego wypadku podczas finału VIP Big Brother nikt nie zwracał na siebie uwagi Spadł ze słonia i musiał przejść różne zabiegi W kolumnie.

Weronika Castro/Instagram

Wszystko to spowodowało poważne konsekwencje dla kierowcy, gdyż w związku z upadkiem, którego doznała, założyli tytanowe płytki i od tego czasu (2004 r.) Żył z silnym bólem wynikającym z operacji.

Ale, Jej syn, Christian Castro, niedawno potwierdził, że jego matka przesadza Nawet choroby wymyśla się, żeby przyciągnąć uwagę; Takie wypowiedzi zdenerwowały syna El Loco Valdesa.

Marco poświęcił trochę czasu na wygłoszenie serii oświadczeń, w których wyraził swoją opinię na temat tego, co Christian powiedział o „La Vero” i wystąpił w jego obronie, ponieważ Podkreślił, że nie były to kłamstwa Ponieważ po wspomnianym wypadku żyje na co dzień w strasznym bólu.

„I Właśnie poszłam do Veroniki i jest wrażliwa„Jest wrażliwa, bardzo bolą ją plecy po tym samym wypadku, a w całej tej części nad kręgosłupem ma tytan”.

Zwrócił na to uwagę Castro każdego dnia ciężko pracuje Idąc dalej, odwoływała wizyty, bo czuła się okropnie, bo kiedy szczerze powiedziała o powodach, ujawniła, że ​​źle się czuje z powodu bólu.

„To straszny ból, to dama. Veronica Castro tak bardzo się stara i to ją boli. Czasem chciałem się z nią spotkać później, a ona mówiła: „Jestem wrażliwa, Marquitos”. Idzie do przodu, ale sprawia mu to ból„.

Poproś Christiana, aby odwiedził swoją matkę

Biorąc to pod uwagę, Marco Błagał Christiana Castro, aby znalazł czas i odwiedził matkę Bo nikt nie wiedział, kiedy może nas „opuścić”, a to po śmierci matki bardzo go dotknęło i teraz czuje się dotknięty sytuacją, przez którą przechodzi aktorka.

„Mówi do ciebie Ten, który stracił matkę: Idź teraz do swojej matki, a ona jest z tobą. Idź do niej, bracie, ona jest twoją matką, jest jedyną matką i teraz możesz, Przytul ją i przytul.. Nie wiemy, kiedy odszedł„.

Dotychczas Castro nie mówił o tym, co ujawnił MarcoAni jego matka; Jednak wypowiedzi piosenkarza wywołały oburzenie wśród meksykańskiej opinii publicznej.

READ  Środa 6 grudnia. Dzisiejszy horoskop dotyczy zdrowia, miłości i pracy. Twoja bezpłatna dzienna prognoza


KVS