3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jeszcze raz przeżyj występ Ushera w przerwie meczu Super Bowl 2024

Jeszcze raz przeżyj występ Ushera w przerwie meczu Super Bowl 2024

Usher podtrzymał energię na stadionie Allegiant dzięki wspaniałym gościom, takim jak Alicia Keys, w przerwie meczu Super Bowl 2024.


Przewodnik Był artystą odpowiedzialnym za Występ w przerwie Podrzędny Super Bowl XVIII W Vegas, Nevada. Po zakończeniu pierwszej połowy pomiędzy Szefowie Kansas City I San Francisco 49ers, Ponieważ ci z Bahii mieli przewagę 3 do 10, nastrój stworzył amerykański tłumacz Stadion Lojalność.

Przewodnikktóry w swojej karierze sprzedał ponad 80 milionów płyt i ma na swoim koncie dziewięć piosenek, które zajmowały pierwsze miejsca na listach przebojów, wiele ze swoich utworów wykonał w… Stadion LojalnośćKtóry przeszedł natychmiastową metamorfozę, gdy tylko zawodnicy obu drużyn opuścili boisko w stronę szatni.

Piosenkarz z Teksasu rozpoczął występ jedną ze swoich najpopularniejszych piosenek,… „uwięziony”. Przewodnik Opuścił środek boiska i udał się na scenę, aby kontynuować występ, który trwał około 15 minut.

„Mamo, zrobiliśmy to. To dla Ciebie” – powiedział piosenkarz po swoich dwóch pierwszych piosenkach, patrząc w kamerę i gestem dziękując za swoją obecność na najważniejszym wydarzeniu sportowym na świecie. Zjednoczone państwo.

Było 10 piosenek Przewodnik Został on wdrożony i zakończył się wieloma sukcesami m.in 'Miłość w tym klubie'„Wyznania” i 'Nie zrozumiałeś.'

Kim są goście Ushera w przerwie Super Bowl w 2024 roku?

Co więcej, Stadion Lojalność Tłum się rozjaśnił, kiedy ukazała się piąta piosenka Alicja Keys Obie są interpretacjami „Gwizd”która jest jedną z najpopularniejszych piosenek obu artystów i jedną z dziewięciu, dzięki którym zajęli wówczas pierwsze miejsce.

Następnie wyjaśnij 'O mój Boże' z Ja jestem Następnie odwraca się uwagę publiczności i kończy występ piosenką 'Tak!'Ten sam, który był z nim Nocny John I LudacrisKtórzy wyszli na scenę i przedstawili się fanom.

READ  Przefiltrowali intymne wideo Gerarda Pique na imprezie z eskortą, gdy był chłopakiem Shakiry

Na tę ofertę natychmiast zareagowały sieci społecznościowe Przewodnik Wzbudziło to przeróżne opinie, choć wielu przyznało, że oprawa wizualna była na najwyższym poziomie, choć nie znali utworów.