3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zwiastun filmu „Wicked”, nowej wersji Czarnoksiężnika z krainy Oz, która została pokazana podczas Super Bowl

Zwiastun filmu „Wicked”, nowej wersji Czarnoksiężnika z krainy Oz, która została pokazana podczas Super Bowl

Okazuje się, że Zła Czarownica z Zachodu nie jest taka zła

Cynthia Erivo i Ariana Grande w „Wicked”.

Wicked: Nieopowiedziana historia Czarnoksiężników z Krainy Oz On jest muzyka Który wygrywa gdziekolwiek się pojawi od ponad dwóch dekad. Na podstawie powieści Wicked: Wspomnienia złej czarownicy Gregory Maguire, który jest narratorem A Historia równoległa Za wydarzenia opisane w literaturze klasycznej Czarnoksiężnik z Krainy Oz Napisane przez L. Franka Bauma i w filmie Czarnoksiężnik z Krainy OzA teraz będzie miał swoją wersję także w kinach.

Wyreżyserowane przez reżysera Jona M. Chu (Szaleni milionerzy, W dzielnicy Nowego Jorku), zło W rolach głównych wystąpią Cynthia Erivo i Ariana Grande, a także Michelle Yeoh i Jeff Goldblum część pierwsza Z dwóch filmów, które Przybędą 29 listopada 2024 r. i w 2025 r odpowiednio. Podczas Super Bowl mogliśmy zobaczyć jego pierwszy zwiastun.

Podsumowanie i obsada złoczyńców

Wicked, nieopowiedziana historia Czarnoksiężników z Krainy Ozw którym występują niesamowici zdobywcy nagród Emmy, Grammy i Tony Cynthia Erivo (Harrietmusical na Broadwayu Fioletowy) w roli Elphaby, niezrozumianej młodej kobiety Kolor zielony jest niezwykły Dla skóry, która nie odkryła jeszcze swojej prawdziwej mocy, i przez światową gwiazdę zdobywającą nagrody Grammy i platynowe, Ariana GrandeGra Glendę, popularną młodą kobietę o przywilejach i nieodkrytych ambicjach Twoja prawdziwa pasja.

Spotykają się jako studenci Uniwersytetu Shiz w Cudownej Krainie Oz i nawiązują związek. Niezwykła, ale głęboka przyjaźń. Po spotkaniu z Cudownym Czarnoksiężnikiem z Krainy Oz ich przyjaźń staje na rozdrożu i ich życie dobiega końca Bardzo różne ścieżki. Dzięki niezachwianej żądzy popularności Glinda daje się uwieść władzy, a determinacja Elphaby, by pozostać wierną sobie i otaczającym ją osobom, będzie miała nieoczekiwane i szokujące konsekwencje dla jej przyszłości. Niezwykłe przygody obojga w krainie Oz poprowadzą ich do wypełnienia swojego przeznaczenia Glinda, Dobra Czarownica i Zła Czarownica z Zachodu.

READ  Pocałunek Kazuyi i Ruki podzielił tłum - Kudasai

W obsadzie filmu występuje także zdobywca Oscara Michelle Yeoh Podobnie jak Madame Moribel, imponująca dyrektorka Uniwersytetu w Chiz; Jonathan Bailey (Bridgertonowie, Koledzy z drogi) Dawanie życia Fiyero, łajdakowi i beztroskiemu księciu; Nominowany do nagrody Tony Ethan Slater (musical na Broadwayu SpongeBob) jako Boq, altruistyczny student; Marissa Budd w swoim debiucie na dużym ekranie gra Nessarose, ukochaną siostrę Elphaby; I ikona kultury popularnej Jeffa Goldbluma Zostań nikim innym jak legendarnym Czarnoksiężnikiem z krainy Oz.

W obsadzie bohaterów znajdują się Pfannee i ShenShen, dwójka przebiegłych obywateli Glindy, granych przez nominowanego do nagrody Emmy Bowena Yanga (Sobotnia noc na żywo(i Bronwyn James)Konkubiny: konkubiny), Oprócz Na potrzeby filmu stworzono nową postaćPanna Caudle, grana przez nominowaną do nagrody Tony Kealę Settle (Świetny showman).

Aby być zawsze na bieżąco z najnowszymi technologiami, Subskrybuj oficjalny i zatwierdzony kanał Andro4all na WhatsApp.