22 lutego, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Ventaneando” zdradza, jak czuje się Daniel Bisogno po hospitalizacji;  Oto stan Twojego zdrowia dzisiaj, 12 lutego

„Ventaneando” zdradza, jak czuje się Daniel Bisogno po hospitalizacji; Oto stan Twojego zdrowia dzisiaj, 12 lutego

W pierwszych dniach lutego na „Ventaneando” nie było Daniele Bisogno. Kierowca cierpi na problemy zdrowotne od marca 2023 r.

zdrowie Danielle Bisogno Po raz kolejny stał się ostatnio przedmiotem zainteresowania i troski w sieciach społecznościowych 9 lutegokiedy dziennikarka María Luisa Valdes poinformowała w X, że kierowca został przyjęty do szpitala w mieście Meksyk. Ta wiadomość wywołała spekulacje na temat jego stanu zdrowia, który od maja 2023 roku ulega wzlotom i upadkom.Wtedy przeszedł pilną operację z powodu problemów z wątrobą, które doprowadziły do ​​pęknięcia niektórych żylaków przełyku.

W obliczu fali plotek podczas audycji w piątek 9 lutego Paty Chapuis wyjaśnił, że z nadawcą wszystko w porządku, a jego nieobecność wynika z konieczności odbycia rutynowych badań:

Dodał: „(Daniel) znajduje się pod bardzo dobrą opieką, ale ważne jest, aby został zbadany od stóp do głów, dlatego będziemy nadal informować Państwa o jego stanie”. Rano wykonali pewne procedury i wszystko poszło bardzo dobrze. „Na pewno zostanie na weekend, żeby odpocząć, jeszcze nie wiem, bo mnie nie poinformował” – powiedział dziennikarz.

Ventaneando świętuje 28 lat na antenie! To było historyczne święto Paty Chapuys! Źródło: IGventaneandouno

Po jego ogłoszeniu oczekiwania widzów co do obejrzenia „Muñe” w poniedziałek 12 lutego były wysokie; Jednak streamer nadal jest z dala od forów.

Bez Paty Chapuys, która była w Lunas w National Hall podczas wspólnego koncertu Yuriego i Cristiana Castro, to Pedro Sola, Linette Puente i Ricardo Manjarrez przedstawili zaktualizowany raport medyczny swojego partnera:

„Było wiele osób, które bardzo przejmowały się tym, co dzieje się z naszym kolegą Daniele Bisogno. Możemy powiedzieć, że jest w trakcie leczenia, jest w szpitalu i zajmie to, nie wiem, kilka dni tam, a w międzyczasie go odwiedzają i wraca do zdrowia. W międzyczasie będziemy nadal informować Cię o aktualizacjach.”– powiedział Pedro Sola.

READ  Annette Koboro ogłasza swoje odejście z "Extremo" Czy oni to włączyli?

Ze swojej strony Lynette Puente wskazała, że ​​niedawna operacja, którą przeszedł kierowca, miała skutki uboczne: „Prowadzą na nim badania i sprawdzają, na co już cierpiał. Wiąże się to z niewielkim problemem z płucami, o którym powie nam, kiedy przyjedzie. To skomplikowana sprawa… Usunęli pęcherzyk żółciowy i oczywiście miało to konsekwencje, o których porozmawiamy później.

Koledzy z drużyny życzyli mu szybkiego powrotu do zdrowia i wyrazili nadzieję, że Daniele Bisogno dołączy do programu w nadchodzących dniach i tak jak to zrobił wcześniej, to on szczegółowo oceni swoją kondycję fizyczną.

Od początku 2023 r. Al-Mouni cierpi na problemy zdrowotne. W maju spędził tydzień na oddziale intensywnej terapii po pilnej operacji mającej na celu zatrzymanie krwawienia wewnętrznego. Dwa miesiące później Bisogno opowiedział o swoich trudnych doświadczeniach w wywiadzie dla Paty Chapuis, w którym określił swój kryzys zdrowotny jako doświadczenie bardzo bliskie śmierci:

„Kiedy kilka razy zakładałem Lagunillę Mi Barrio, byłem bliski omdlenia z osłabienia… Wszystko zostało przetestowane, moja odporność była tak słaba, że ​​w pierwszej chwili pomyśleli, że to ameby i mieli rację. Lekarz prosi mnie o sprawdzenie mnie we wszystkim, łącznie z tym HIV, znajduję miejsce, gdzie nie ma zbyt wielu ludzi… Robiłem tam test w tym czasie i był w najniższej kategorii, dali spadek i wyglądało na to, że połowa.. I lekarz mi powiedział: dla nas to jest pozytywne. W tym momencie wybuchłam płaczem.

Na szczęście drugi, bardziej rygorystyczny test wykluczył wynik fałszywie dodatni, a szybka opieka medyczna, jaką otrzymał po wymiotowaniu krwią, pozwoliła Bisogno pokonać jego stan. Jednak, jak sam przyznał w listopadzie 2023 r., musiał pozostać pod stałą obserwacją lekarską.

Po kilkudniowej nieobecności okno, Kierowca potwierdził, że wrócił na salę operacyjną, tym razem w celu usunięcia pęcherzyka żółciowego, który wykazał nietypowy stan zapalny, który wykryto podczas rutynowego badania, które przeprowadzono po odczuwaniu lekkiego bólu brzucha.

READ  Horoskop na niedzielę 25 czerwca dla twojego znaku zodiaku autorstwa Waltera Mercado

Bisogno zapowiedział w styczniu ubiegłego roku, że pomimo optymizmu co do stanu zdrowia, nadal będzie odwiedzał lekarza: „Prawda jest taka, że ​​za każdym razem czuję się lepiej fizycznie i za każdym razem czuję się lepiej psychicznie, a dzięki temu czuję się w innych aspektach, dzięki czemu mogę być taki sam jak zawsze, a nawet lepszy”. Indyjski.

Daniel Bisogno przeszedł pilną operację z powodu ostrego zapalenia pęcherzyka żółciowego