22 lutego, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Oto hołd złożony Matthew Perry’emu, który doprowadził publiczność do łez podczas gali rozdania nagród Emmy 2024 – Wiadomości z serialu

Oto hołd złożony Matthew Perry’emu, który doprowadził publiczność do łez podczas gali rozdania nagród Emmy 2024 – Wiadomości z serialu

Dzisiejsza gala wręczenia nagród Emmy 2024 nie tylko uhonorowała najlepsze seriale, scenariusze i seriale minionego roku, ale także upamiętniła Matthew Perry'ego, który grał Chandlera w serialu „Przyjaciele”.

Jedną z najbardziej szokujących i nieoczekiwanych zgonów ubiegłego roku była śmierć Matthew Perry'ego, jednego z najbardziej ukochanych aktorów w historii telewizji za rolę kultowej roli Chandlera w serialu „Przyjaciele”. Podczas dzisiejszej gali rozdania nagród Emmy postanowiono złożyć wzruszający hołd, który wywołał łzy wśród fanów.

Oprócz wielu triumfów takich występów, jak Succession i The Bear, ten moment sprawił, że publiczność wzdychała i kładła sobie gniazdo w gardle, gdy piosenka zaczęła grzmieć na scenie. Wersja koncertowa utworu „I'll Be There for You” Rembrandta.

Tak właśnie było, gdy na ekranach Peacock Theatre w centrum Los Angeles wyświetlili pamiątkę ze zdjęciem Matthew Perry wraz z datami urodzenia i śmierci.

Ten moment nie pozostał niezauważony w sieciach społecznościowych, a fani przyjaciół natychmiast zaczęli wyrażać swoje uczucia. „Dziękuję za wszystko Matthew Perry, zawsze będziemy za tobą tęsknić”, „Słucham muzyki, a potem widzę Matthew Perry’ego na końcu…”, „Kocham cię na zawsze, Matthew Perry”, „Prawie płakałem podczas hołdu dla Mateusza Perry’ego”. Perry’ego na rozdaniu Emmynapisało kilku użytkowników.

READ  Celia Laura: To fortuna milionera modelki, która pozwoliła jej żyć w luksusie