23 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Stan zdrowia Daniele Bisogno poprawia się.  Został ekstubowany i może już samodzielnie oddychać.

Stan zdrowia Daniele Bisogno poprawia się. Został ekstubowany i może już samodzielnie oddychać.

kierowca Danielle Bisogno Wykazał poprawę swojego stanu Stan zdrowia W ciągu ostatnich godzin, gdzie właściwie był Ekstubowany I teraz Potrafi samodzielnie oddychać„Program na ten piątek” – wspomniałem.Okna„, który jest jego częścią.

właściciel przestrzeni telewizyjnej, Patty ChapuisZaczął od stwierdzenia, że ​​to „dobra wiadomość” w sprawie Besogno, ale to Pedro Sula wyjaśnił, co wydarzyło się w ciągu ostatnich kilku godzin.

„Powiedzieli, że usuną rurkę do oddychania, ekstubują go, ale poczekają dwa lub trzy dni i cóż, nie, na szczęście ją usunęli” – wyjaśniła Sola.

Zauważył, że Daniel zareagował dobrze, oddychał samodzielnie i było widać, że już go obudzili.

Strona internetowa Ventanado podała w tym tygodniu, że Daniel Bisonio przebywał na intensywnej terapii w szpitalu w Meksyku i dlatego został zaintubowany, ponieważ nie był w stanie samodzielnie oddychać po tym, jak bakterie zaatakowały jego płuca.

„Dziś rano przeprowadzili operację, A Tomografia komputerowa. „Trudno mu oddychać samodzielnie, ponieważ niestety nie ma mięśni, siły w mięśniach, która umożliwiłaby mu samodzielne oddychanie”.

Na podstawie informacji od López-Dóriga Digital

READ  Krytyka spada na cosplayera Tatsumakiego – Kodasaia