3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ostrzegają, że oszuści sprzedają fałszywe okulary Stanley

Ostrzegają, że oszuści sprzedają fałszywe okulary Stanley

W wielu częściach świata istnieją marki, które cieszą się dużą popularnością wśród konsumentów. Teraz ogłoszono to w Zjednoczone państwoWładze również przed tym ostrzegały Oszuści Sprzedają tę popularność okulary Fałszywy Stanley.

Marka Stanley, marka z ponad 100-letnią historią, przeżywa nieoczekiwany sukces na rynku argentyńskim, szczególnie w sprzedaży termosów. Wywodząca się ze Stanów Zjednoczonych firma w ostatnich latach osiągnęła znaczący wzrost sprzedaży w Argentynie.

W 2018 roku sprzedaż termosów marki Stanley w Argentynie odnotowała oszałamiający wzrost liczby sztuk o 225% w porównaniu z rokiem poprzednim. Wzrost ten był kontynuowany w 2019 r., a liczba jednostek wzrosła o 41% pomimo kryzysu konsumpcyjnego, jaki dotknął kraj.

Te zaskakujące wyniki na rynku argentyńskim podkreślają akceptację konsumentów oraz preferencje dla jakości i trwałości produktów marki Stanley. Choć marka ma długą historię, jej niedawny sukces w Argentynie pokazuje jej zdolność dostosowywania się do zmieniających się potrzeb i gustów dzisiejszego rynku. Marka, znana z trwałych i wysokiej jakości produktów, zyskała uznanie wśród argentyńskich konsumentów, ugruntowując swoją pozycję wiodącego wyboru w krajowym sektorze termosów.

Oszuści sprzedają fałszywe okulary Stanley

Policja ostrzega przed gwałtownym wzrostem liczby podrabianych termosów Stanley Thermos w związku z rosnącą popularnością tego przenośnego produktu, którego nie należy mylić z pożądanym trofeum NHL.

„Zeszłego lata znaleźliśmy je za jedyne 19 dolarów. Brzmi zbyt pięknie, aby mogło być prawdziwe? Cóż, rzeczywiście tak jest” – ostrzegł w niedawnym poście na Facebooku funkcjonariusz policji Morton Grove w stanie Illinois.

„Uważaj na wprowadzające w błąd strony internetowe, które wykorzystują reputację marki. „Wykazano, że podejrzane strony internetowe udające, że oferują zniżki na ceny Stanleya, oszukują kupujących.”

Ostrzeżenie o dużych drinkach pojawiło się wkrótce po tym, jak specjalne walentynkowe różowe wydanie Stanley Tumbler zniknęło z półek Target, gdy klienci szturmowali sklepy w poszukiwaniu własnych napojów.

READ  Elona Piżma. Tyle zarabiają Twoi pracownicy w Tesli i Space X

Policja twierdzi, że w przypadku klientów, którzy zwrócili się do nieuczciwego sprzedawcy internetowego, istnieje większe ryzyko wykluczenia finansowego.

„Jeśli kupisz kubek za pośrednictwem podejrzanej strony internetowej, Twoje dane osobowe mogą zostać naruszone, a pieniądze przepadną”.

Serwis Malwaretips.com zgłosił informację o popularnym fałszywym sklepie „Stanely Factory Outlet Store”, który fałszywie reklamował tanie produkty za 5,99 USD.

W zeszłym roku Better Business Bureau ostrzegło, że oszukani klienci będą wiedzieć, że zostali oszukani, ponieważ nie otrzymają e-maili z potwierdzeniem i nie będą mogli skontaktować się z firmą, od której zamówili okulary.

Inne osoby, które zostały oszukane, otrzymają informacje o wysyłce i wiadomości e-mail z informacją, że ich produkt został wysłany na Alaskę.

Według zeznań jednego z klientów w BBB reklamy zamieszczane w renomowanych witrynach sprzedaży detalicznej mogą również prowadzić do oszustw.

Ostrzegają również, że do oszustw często dochodzi podczas wakacji.

Departament Policji BB Chicago zaleca poszukanie witryny internetowej, która wydaje się być „trudną” kopią.

Radzą również, aby nie traktować reklam w mediach społecznościowych zbyt poważnie i czytać recenzje klientów wraz z wpisami firmowymi w mediach społecznościowych, a także korzystać wyłącznie z autoryzowanych sprzedawców detalicznych.

Czytaj więcej: Nowy samochód elektryczny Sony; Można nim sterować za pomocą kontrolera PlayStation 5