22 lutego, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Walmart sprzedaje ten składany stół o nośności 135 kg po bardzo niskiej cenie i jest dostarczany z bezpłatnymi krzesłami

Walmart sprzedaje ten składany stół o nośności 135 kg po bardzo niskiej cenie i jest dostarczany z bezpłatnymi krzesłami

Wpisałem Styl życia On

Jeśli szukasz składanego stolika na torebkę, Walmart ma go w bardzo przystępnej cenie.

Jak wiadomo, w Walmarcie i Bodega Aurrera można znaleźć wiele obniżek w obszarze Dom i Ogród, a także w innych działach.

Jeśli jednak szukasz teraz składanego stołu do pracy lub do ogrodu, to dobrze trafiłeś.

Tani składany stół w Walmarcie

To składany stół Picool, którego cena w sklepie Walmart wynosi zaledwie 1599,00 pesos. Co najważniejsze, do tego produktu dołączone są w prezencie składane i regulowane krzesła, więc nie musisz się martwić o zakup dodatkowych siedzeń lub krzeseł.

Jeśli więc prowadzisz firmę lub po prostu masz ogród i chcesz mieć dodatkowy stół dla swoich gości, nie wahaj się i kup ten produkt, który ma szaloną cenę.

Funkcje składanego stołu Walmart

Ten stół jest idealnym rozwiązaniem Ma praktyczną i kompaktową konstrukcję, która pozwala na łatwe przechowywanie i transport na wycieczki z rodziną lub przyjaciółmi. Posiada cztery krzesła przymocowane do stołu i dostosowuje się do Twojego wzrostu.

Stół charakteryzuje się odporną i łatwą w czyszczeniu powierzchnią, idealną do ustawiania naczyń i napojów oraz spędzania cudownych i przyjemnych chwil z rodziną. Okładka wykonana jest z drewna MDF z wodoodpornym wykończeniem i materiałem odpornym na rdzę, łatwym do czyszczenia.

Z boku składanego stołu znajdują się uchwyty, a cztery towarzyszące mu krzesła można również łatwo przechowywać wewnątrz składanego stołu, co jest bardzo wygodne. Jest idealny na wakacje, pikniki, grille, biwakowanie na plaży, wędkarstwo, imprezy, imprezy, stoły serwisowe, stoły tarasowe, spotkania rodzinne, imprezy sportowe i nie tylko.

Szczegóły składanego stołu Walmart

  • Długość stołu: 120 cm
  • Szerokość stołu: 60 cm
  • Długość siedziska: 30 cm
  • Szerokość siedziska: 24,5 cm.
  • Stół posiada trzy poziomy wysokości
  • Wytrzymuje do 135 kilogramów
  • Posiada aluminiową ramę, przystosowaną do użytku na zewnątrz
  • Posiada antypoślizgowe nóżki.
  • Posiada 3 miesięczną gwarancję.
READ  Bitcoin spada o ponad 50% poniżej wszechczasów

Postępuj zgodnie z formułą Grupo!