2 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Operacje są kontynuowane drugiego dnia stanu wyjątkowego w Ekwadorze

Operacje w Ekwadorze miały miejsce w co najmniej 15 prowincjach, a żołnierze i policja stawiali blokady na drogach.

ten Patrole i Inspekcja Wojskowa i funkcjonariuszy policji w różnych prowincjach Ekwadoru, środa, drugi dzień przypadek wyjątku Decyzją Prezydenta Guillermo LassoJak dotąd nie ma oficjalnej równowagi dla jej wyników.

Te operacje, podobne do tych, które miały miejsce we wtorek, miały miejsce w dzielnicy Al-Jabraniya Mniej niż 15 prowincji w EkwadorzeGdzie żołnierze i policjanci rozstawiali blokady drogowe w celu przeszukania pojazdów i ludzi w celu zajęcia broni, amunicji i narkotyków.

Major Wilson Armigos, szef dystryktu Esteros, dystrykt GuayasW oświadczeniu wideo stwierdzono, że celem było „poszukiwanie nielegalnych przedmiotów”, aby zmniejszyć liczbę „włamań i gwałtownych zgonów”.

Wyjaśnił to dziewięć samochodówMiędzy samochodami i motocyklami zostali zatrzymani z „różnych powodów”, a 15 osób zostało aresztowanych na ich terenie, niektórzy z nakazem aresztowania, a niektórzy za „różne przestępstwa”.

Operacje w Ekwadorze są odpowiedzią na dekret nadzwyczajny z lasso Poniedziałek w obliczu nadzwyczajnego wzrostu przestępczości i przestępczości zorganizowanej w tym roku, który zaowocował liczbą morderstw przekraczającą 1885 osób, jest dwukrotnie wyższa niż w całym 2016 roku.

Władze łączą to stopniowy wzrost Ostatnie pięć lat przestępczości zorganizowanej i przemyt narkotyków.

Szerzyć się Siły bezpieczeństwa Czasami jest to wykonywane wspólnie przez policję i żołnierzy, a czasami osobno.

W Guayaquil nacisk fala przestępczości nękające kraj operacje walki z bronią i amunicją obejmują również przegląd transportu publicznego.

W tym przypadku, Pasażerowie Zmuszono ich do wysiadania z samochodu i okazania dokumentu tożsamości, a następnie zostali przeszukani.

a Podobne działanie W ślad za pojazdami prywatnymi, choć w tym przypadku agenci i żołnierze sprawdzali również wnętrze, komory silnika i bagażnik.

READ  Zdjęcie ostatniego żołnierza amerykańskiego, który opuścił Afganistan

„Weryfikujemy to pojazdy Podpułkownik Ryan Ramos, szef operacji „Coup 1”, przeprowadzonej w środę w północnym Quito, wyjaśnił, że są w dobrym stanie i nie przekazują żadnych wiadomości na temat oryginału.

kolekcje prywatne Policja Narodowa Dodał, że „około 40 funkcjonariuszy, psy ochronne, policja sądowa, kontrola narkotyków i dron”.

Punkty kontrolne i inspekcje, zaawansowane Dowództwo Policji, co tydzień według regionów i o różnych porach, podczas gdy trwa stan wyjątkowy, dla którego obywatele domagali się współpracy w zakresie środków.

w nieformalna równowaga Według doniesień sieci sił bezpieczeństwa, dzisiejsze operacje wojskowe pozostawiły jako wstępny wynik co najmniej czterech zatrzymanych.

Pułkownik powiedział, że będą prowadzone „regularne, nadzwyczajne i wspólne” operacje w celu identyfikacji miejsc „zagrożonych” w celu „poprawy poczucia bezpieczeństwa”. Marcelo LopezDowódca 5 Okręgu Specjalnego, mieszany obszar kilku hrabstw na wybrzeżu.

Z informacjami z EFE