5 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Młody człowiek zabił swojego brata w celu bójki

Młody mężczyzna zabił swojego brata w przypadku nietolerancji na Oceanie Atlantyckim

W gminie Rebellon w Atlantico doszło do nietolerancji między dwoma braćmi z powodu utraty kłótni.

Do tragedii doszło podczas inwazji na Kanał Villa, w tzw. okolicy, kiedy Lider Sarmiento, 30 lat, dźgnięty nożem przez brata Ludwik Anioł19, w środku kłótni rodzinnej, w ostatnią środę rano.

Ludwik Anioł zaatakował swojego brata Lider Na oczach matki spowodowała obrażenia głowy i klatki piersiowej, które spowodowały jej śmierć w ośrodku zdrowia po kłótni w domu rodzinnym znajdującym się w jednym z najbardziej brutalnych miejsc w gminie.

W wersji opracowanej przez gazetę La Libertad, LiderWłaściciel koguta czerpał swoje zasoby ze zorganizowanych w mieście bitew. Zwierzę pożyczyło go swojemu bratu, który go stracił, co wpłynęło na jego utrzymanie Lider Stąd ekonomia domu.

bez znalezienia satysfakcjonujących odpowiedzi Ludwik Anioł Co nasiliło się w zarzutach, a według gazety La Libertad w ataku na matkę obojga Lider.

Najwyraźniej to był powód gwałtownego incydentu, który miał miejsce w środę rano w Rebellon, Ludwik Anioł Chciał wziąć nóż i po popchnięciu brata, Mogło zadać śmiertelne rany, które mogły go zabić….

To sąsiedzi zgłosili prawdę, gdy usłyszeli krzyki w domu. Chociaż pomoc Lider Po tym, jak został przewieziony do miejscowego szpitala, krwawienie z cięć uniemożliwiło mu dotarcie żywym do izby przyjęć.

Mieszkańcy przystąpili do informowania Policji Rebeliantów, że założyli Schemat zamknięcia w celu schwytania domniemanego napastnikaI Louis Angel Sarmiento, który znajdował się w sąsiedztwie Villi Lourdes i przygotowywał się do ucieczki z gminy.

Młody człowiek został oskarżony o morderstwo z premedytacją.

Biorąc pod uwagę powrót do zdrowia w przypadkach nietolerancji w tej gminie atlantyckiej, władze policyjne na górze Podpułkownik Freddy Patino Patiño, Lider Operacyjny, opowiadał się za dialogiem i wykorzystaniem kanałów instytucjonalnych do rozwiązywania konfliktów.

READ  Wybuch wulkanu na wyspie La Palma w Hiszpanii

Więcej przemocy w Valle del Cauca

Podczas rewitalizacji sektora barów i klubów nocnych w Kolumbii doszło do niezwykłego ataku Pozostawiło dwóch zabitych i trzech rannych W jednej z tych instytucji, mieszczącej się w Palmira, w prowincji Valle del Cauca.

Wydarzenia miały miejsce konkretnie w: dzielnica San Pedro, Gdzie strach ogarnął mieszkańców po strzelaninie, która pozostawiła wspomnianą liczbę ofiar po tym, jak grupa bandytów przybyła do klubu nocnego i otworzyła ogień do niektórych uczestników.

Zdjęcia z niefortunnego wydarzenia zostały uwiecznione na filmach z kamer CCTV. Ten sam materiał, który policja Valle del Cauca już bada, aby znaleźć osoby odpowiedzialne za przerażającą zbrodnię, która dotknęła Wyspy Palmaran.

Ze swojej strony pułkownik Nelson Parado, szef policji Valle del Cauca, opisał wydarzenia i zidentyfikował dwóch zmarłych jako Andres Mauricio Martinez (23 lata) i Jean Carlos Arboleda (26 lat).

„Niefortunne zdarzenie w okolicach San Pedro, w placówce otwartej dla publiczności spowodowało śmierć jednej osoby, a czterech rannych z bronią palną; w zeznaniach zebranych przez radio RCN jedna osoba zginęła po południu, a trzy inni czekają w Cali i Palmerze – powiedział starszy urzędnik. Wylecz ich.

„Ważne jest, aby pamiętać, że policja pod kierownictwem Prokuratury i naszego Wydziału Kryminalnego zorganizowała grupę w celu ustalenia przyczyn, metody, czasu i miejsca tych czynów przestępczych”.– dodał pułkownik Paradou.

Czytaj: