23 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Od lipca Netflix przestanie działać na wszystkich tych urządzeniach

Od lipca Netflix przestanie działać na wszystkich tych urządzeniach

Od przyszłego miesiąca telewizory Smart TV Sony Bravia z 2014 r. oraz telewizory Apple TV drugiej i trzeciej generacji nie będą już kompatybilne z aplikacją Netflix.

Logo Netflix, najpopularniejszej obecnie aplikacji do strumieniowego przesyłania telewizji i filmów

Pomimo ciągłych wzrostów cen, Netflix nadal stoi Seria platform streamingowych z najaktywniejszymi użytkownikami na całym świecieale podobnie jak w przypadku innych usług, przyczyną są najnowsze aktualizacje ich aplikacji Niektóre starsze telewizory i odtwarzacze multimedialne mogą nie być z nim kompatybilne.

Tak więc, jeśli kilka dni temu ujawniliśmy, że aplikacja Netflix na smart TV całkowicie przeprojektowała swój interfejs, teraz przychodzimy, aby przekazać Ci złe wieści, ponieważ aplikacja do przesyłania strumieniowego Przestanie działać na kilku urządzeniach od lipca.

Oto telewizory i odtwarzacze multimedialne, które w przyszłym miesiącu nie będą kompatybilne z serwisem Netflix

Po pierwsze, jak wyjaśnia Sony w Ich strona internetowaOd 24 lipca w serwisie Netflix Zostanie wycofany z telewizorów LCD Sony Bravia na rok 2014 „ze względu na ograniczenia techniczne”. W szczególności aplikacja Netflix zniknie z telefonu Sony Bravia Seria S9, W5, W6, W7, W70, W8, W85, W95, X85, X9 i X95.

Podobnie, od tego samego dnia, Oraz inne starsze inteligentne telewizory Samsunga, których dokładne modele nie zostały jeszcze ujawnioneNie będzie już także kompatybilny z aplikacją Netflix na telewizory Smart TV.

Ale w przyszłym miesiącu tylko te telewizory Sony i Samsung pozostaną bez serwisu Netflix, ponieważ: Od 31 lipca przyszłego roku aplikacja platformy streamingowej przestanie działać na urządzeniach Apple TV drugiej i trzeciej generacjizgodnie z opisem w e-mailu Wyciekło MacRumors Firma powiadamia swoich użytkowników w Stanach Zjednoczonych, że aplikacja nie będzie już kompatybilna z ich urządzeniami Apple TV „Utrzymuj możliwie najlepsze doświadczenia użytkowników”.

Jeśli więc masz stary telewizor Sony lub Samsung i chcesz dalej oglądać Netflix, nie będziesz miał innego wyboru, jak tylko kupić Amazon Fire TV Stick lub Chromecast z Google TV, ponieważ dzięki tym urządzeniom, które łączą się z portem HDMI w Twoim telewizorze, Telewizja, nie możesz oglądać Nie tylko Netflix, ale możesz go także oglądać Inne usługi przesyłania strumieniowego, takie jak Disney+, Max, Prime Video lub Apple TV+.

READ  Gboard | Sztuką jest wysłanie „zrzutu ekranu” jednym dotknięciem | Spor-Play

Możesz śledzić android4all W Facebook, WhatsApp, Twitterze (X) Lub konsultacja Nasz kanał na Telegramie Aby być na bieżąco z najnowszymi nowinkami technologicznymi.