3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ten gracz znajduje dwa pudełka procesorów AMD za 130 peso. To, co wydaje się świetną ofertą, kończy się rozczarowaniem, gdy je otwiera

Ten gracz znajduje dwa pudełka procesorów AMD za 130 peso. To, co wydaje się świetną ofertą, kończy się rozczarowaniem, gdy je otwiera

Kupując rzeczy w sklepach z używaną odzieżą, możesz otrzymać produkty po atrakcyjnych cenach. Czasami te zakupy mogą wiązać się z miłymi niespodziankami, jak na przykład przypadek gracza, który kupił procesor za 200 peso i ostatecznie otrzymał procesor o wartości 9000 peso. Jednak szczęście nie uśmiecha się do wszystkich, jak przydarzyło się temu użytkownikowi, który… Dwa procesory AMD Ryzen 7 Kiedy je otworzył, był zawiedziony.

Zostało to ujawnione dzięki anegdocie udostępnionej przez użytkownika Reddita Slow_Broccoli_7941. Komentuje, że kupił te dwa procesory, bo jego uwagę przykuła cena, ale kiedy je otworzył, zorientował się, że procesorów tam nie ma; zamiast, Znaleziono tylko leki przeciwgorączkowe.

Gdyby w pudełkach znajdowały się wspomniane procesory, z pewnością kupiłbym je wszystkie, bo ceny, za jaką sklep je sprzedawał, nie można było znaleźć nigdzie indziej.

Procesor, o którym mowa, to Ryzen 7 5700G, który jest procesorem średniej klasy, pożądanym przez niektórych graczy, ponieważ Posiada wbudowaną kartę graficznąOznacza to, że jest w stanie odtwarzać niektóre tytuły bez potrzeby stosowania dodatkowego procesora graficznego. Chociaż rzeczywista cena tego komponentu wynosi około 3500 peso, jego zdobycie za około 130 peso jest dość niesamowite. Użytkownik ten nie zdawał sobie jednak sprawy, że w pudełku nie znalazło się to, co najważniejsze: sam procesor.

W świecie procesorów gry Obecnie bardzo często dodaje się do nich chłodzenie cieczą w celu regulacji temperatury, zamiast korzystać z dołączonego radiatora. Choć ta druga opcja nie jest zła, to prawda jest taka, że ​​nie jest aż tak wydajna, szczególnie przy graniu w tytuły z najwyższej półki Temperatury zwykle znacznie wzrastają.

Ważne jest, aby pamiętać, że jeśli Twoim pomysłem jest zbudowanie komputera PC przy ograniczonym budżecie, to ten procesor będzie dobrym rozwiązaniem, ponieważ pozwoli Ci zaoszczędzić na zakupie dodatkowej karty graficznej. Jednak jego wydajność jest bardziej odpowiednia do uruchamiania gier o średniej lub niskiej wydajności.

READ  WhatsApp | Jak ukryć czas ostatniego połączenia | online | Aplikacje | Smartfon | sztuczka | nd | nnni | ZABAWA SPORTOWA

Obraz | Slow_Broccoli_7941