2 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zwiastun GTA 6 wypiera Minecrafta z pozycji drugiej najczęściej oglądanej gry.Co jest numerem 1?

Zwiastun GTA 6 wypiera Minecrafta z pozycji drugiej najczęściej oglądanej gry.Co jest numerem 1?

Objawienie do Wielka kradzież samochodu 6 Było to wydarzenie, na które gracze czekali od dekady. To naturalne, że jego promo odniosło ogromny sukces i zgromadziło już miliony wyświetleń youtube.

Zgodnie z oczekiwaniami wideo Bił rekordy pod względem liczby wyświetleń I stało się to niedawno Drugi najczęściej oglądany zwiastun gier wideo. Przekroczyła nawet znaczące liczby Rzemiosło Maine; Jednak wciąż jest wideo z innej popularnej gry, która wciąż trzyma koronę.

Odkryć: Słynny raper twierdzi, że współpracuje z Rockstar w… GTA6

POWIĄZANE WIDEO: Rockstar myśli tylko o Grand Theft Auto 6

GTA6 Swoim zwiastunem bije rekordy na YouTubie

Zwiastun GTA 6 nadal bije rekordy

Choć od premiery gry minął zaledwie nieco ponad miesiąc, już pierwszy zwiastun gry wzbudził niesamowite zainteresowanie. 168 896 400 wyświetleń Na YouTube. Dzięki temu, Wielka kradzież samochodu 6 Przekroczyła już liczbę filmów znalezionych w innych bardzo popularnych grach.

Tytuł Gwiazda rocka Obecnie zajmuje drugie miejsce na liście najczęściej oglądanych sponsorowanych filmów. Tym samym ominąłem tagi tytułowe, takie jak: Rzemiosło Maine, GTA V, Zespół Zamkowy 2, Zderzenie plemionwśród innych tytułów znanych z ogromnej popularności.

Ciekawostką jest to, że wideo Wielka kradzież samochodu 6 Do miana najczęściej oglądanego zwiastuna gry na platformie jeszcze daleka droga. Google. Na pewno chcesz wiedzieć, który tytuł jest na tyle popularny, że wyprzedził grę Rockstara.

To nie jest ani więcej, ani mniej niż Łyżwiarze metragra mobilna, której zwiastun gromadzi niesamowitą ilość 361 milionów wyświetleń Na YouTube. Fani Rockstara uważają, że to tylko kwestia czasu Wielka kradzież samochodu 6 Przekrocz ten poziom dzięki swojemu pierwszemu filmowi lub zwiastunowi wydanemu w przyszłości.

Jeśli przegapiłeś: Florida Joker grozi wypuszczeniem hakera z… GTA6 I wykonaj kolejny atak

Odwiedź ten link, aby przeczytać więcej powiązanych wiadomości Wielka kradzież samochodu 6.

Powiązane wideo: Czy GTA 6 będzie poprawne politycznie?

READ  Jak wyłączyć nieistotne światła w Alexie? A tak to się robi krok po kroku – naucz mnie o nauce

Redakcyjny: gry / Facebook / Świergot / youtube / Instagrama / Aktualności / Bunt /kabel / wiadomości Google

fontanna