2 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Obcy odkrywają sposób na zjedzenie „za darmo” w Cinépolis VIP

  • W Cinépolis VIP zagraniczni użytkownicy udostępnili plik włamać się Jeść za darmo w kinach.

  • Cinépolis stało się jedną z najważniejszych firm zajmujących się dystrybucją filmów w Meksyku i na świecie.

  • Marka jest rozpoznawalna w całym Meksyku głównie ze względu na sekcję cukierków i bardzo szanowane kolekcje.

kosmici w TIK Tok Odkryli niezawodną taktykę, aby zjeść obiad za darmo w Cinépolis VIP, a dzięki niej nauczyli się oszczędzać i efektywnie zarządzać pieniędzmi. Wideo zachowuje legendę „We Were Hungry”. Tymczasem niektórzy użytkownicy, którzy przyznali się do bycia pracownikami sieci, podzielili się swoimi opiniami w tej sprawie.

Odkrywaj nieznajomych włamać się Na kolację „za darmo” w Cinépolis VIP

Poprzez wideo udostępnione przez konto niski klucz. Mike. 7 Miguel Borges pokazuje dwóch klientów marki, którzy w ich własnym sąsiedztwie przebierają się w kinie. Ku zaskoczeniu wielu, użytkownicy zgromadzili mnóstwo jedzenia, od prawie pełnoziarnistego popcornu, który nazwali „małym klejnotem”, po nachosy z serem i Cheetos. „Mam nadzieję, że coś znajdę” – słyszymy komentarz

„Dziękujemy, że zostawiłeś nam obiad” – mówi ktoś, by później dodać: „Umieramy z głodu”.

To jest wideo udostępnione przez użytkowników na TikTok:

Lovekey.mike 7 Byliśmy głodni # Opowieść # Nie zgub tego #dla Was ♬ Pojechałam na wakacje – Bad Bunny

Po wyszukaniu użytkownicy biorą jedzenie i zabierają je, doradzając swoim obserwującym, aby postępowali zgodnie z tą sztuczką, na koniec dodając, że wspomniane jedzenie mogło z łatwością kosztować około 200 pesos.

Oto, co jego zwolennicy myśleli o działaniach użytkowników:

Alberto Meza: „W kinie nazywamy je pokojami kombinowanymi haha ​​​​jesteśmy tymi, którzy je sprzątają”.

Adrian Olvera Ortiz: „W pierwszym tygodniu byłem w kinie, powiedziałem, że tego nie zrobię, w następnym byłem zły, bo nic im nie zostało.”

Jak na przykład: „Moje pytanie brzmi: dlaczego oni to robią, że bez względu na to, ile mam pieniędzy, nigdy nie kupię tego, czego nie skonsumuję, nie mówiąc już o pozostawieniu tego”.

tabathina: „Jak oni zostawiają rzeczy? 😳 Moje dzieci i ja zjadamy na początku wszystko w krótkich filmach 😂 i nie mamy nic do filmu.”

Carla Briones Teruel: „Pracowałem w Cinépolis, kiedy byłem studentem. Na początku byłem brzydki, ale kiedy byliśmy głodni, dziękowaliśmy, bo zostawiali nas do syta”.

Carla DeLaerta: „Namams, więc po prostu płacę za wejście i czekam na koniec bufetu”.

TikTok i jego wpływ na sieci społecznościowe

Meksyk stopniowo staje się jednym z krajów zużywających najwięcej sieci społecznościowych na świecie. Potwierdzają to przeprowadzone przez niego badania Jesteśmy Social, Hootsuite i DataReportalCo na to wskazuje Meksyk jest w 2022 r. drugim krajem w Ameryce Łacińskiej o największej dziennej liczbie zarejestrowanych internautów, z 96 milionami internautów online W ciągu dnia.

READ  Prezentacja nowego samochodu „Powrót do przyszłości” firmy DeLorean

Kontrastuje to bezpośrednio z liczbą użytkowników Internetu na świecie, gdzie Facebook jest odpowiedzialny za prowadzenie rynku Z nieco ponad trzema miliardami zarejestrowanych użytkowników do tej pory.

Inne platformy, np YouTube, Instagram czy TikTok Udało im się jednak zgromadzić dużą bazę użytkowników, a chińska sieć społecznościowa była wielkim diamentem tej generacji. Z tego powodu jest uważana za najszybciej rozwijającą się sieć w historii.

To było w czasie pandemii, gdy sieć społecznościowa była Zaczął pojawiać się wśród głównych trendów z różnych krajów. Do 2021 roku platformę stworzą m.in wytrwałość W ciągu zaledwie pięciu lat od założenia przekroczyła już 1 miliard aktywnych użytkowników.

W takich przypadkach sieci działają jak lustro, jak podróż w przeszłość, która pokazuje nam, jak zmienia się życie i jak zmieniamy się wraz z nim.

Czytaj teraz:

Meksykanie przybywają do Kataru: zalewają Internet mariachi

Katarczycy internacjonalizują Club America, a tym samym jego udział w sieci

Dealerzy z Corona Capital przedstawiają nowe „Tamales Arctic Monkeys”.

Kolejny błędny? W dobrej wierze HP anuluje ich zakup, ponieważ zaoferowano mu tysiąc pesos