23 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nowe telefony komórkowe średniej klasy z technologią 5G trafiają do Meksyku w dobrej cenie

W firmie Motorola Wprowadzony na rynek meksykański dwa nowe telefony średni zasięg. Znajduje się około moto g60s I Telefon Moto G50 5Gurządzenia o częstotliwości odświeżania do 120 Hz i podłączone do nowej sieci komórkowej, 5G Proste.

Motorola G60S

ten Motorola G60S Jest wyposażony w 6,8-calowy wyświetlacz FullHD+ z częstotliwością odświeżania 120 Hz (Hz), zapewniający dwukrotnie większą prędkość niż konwencjonalne smartfony, z mniejszym opóźnieniem podczas przewijania stron internetowych, gier i filmów.

Również pamięć Baran To urządzenie mierzy 6 GB i ma 128 GB pamięci, którą można rozszerzyć do dodatkowego 1 TB za pomocą karty SD. Ponadto zawiera procesor MediaTek Helio G95, zoptymalizowany i zoptymalizowany dzięki technologii gamingowej HyperEngine.

Jeśli chodzi o kamery, moto g60s Główny aparat 64 MP, wyposażony w technologię Quad Pixel, jest skuteczny w warunkach słabego oświetlenia, pomagając uzyskać wyraźne i jasne ujęcia.

Podobnie możesz użyć trybu Night Vision, aby robić wyraźniejsze zdjęcia i ostrzejsze kolory w ciemności.

Ponadto to urządzenie ma kolejną kamerę 8 MP dla ultraszerokiego kąta, 5 MP dla makro i 2 MP dla głębi. Z przodu moto g60s ma czujnik 16 MP do robienia selfie.

ten moto g60sZawiera również szybkie ładowanie dzięki ładowarce Moc turbo 50, który jest dołączony do urządzenia, wraz z baterią o pojemności 5000 mAh.

Telefon Moto G50 5G

dzielić, Telefon Moto G50 5GPosiada kwadratowy moduł kamery i zawiera procesor MediaTek Dimensity 700 2,2 GHz.

Ponadto , Moto G 50 Ma 6,5-calowy ekran o rozdzielczości HD+ i częstotliwości odświeżania 90 Hz, a także 4 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci masowej i jest kompatybilny z sieciami 5G.

Jeśli chodzi o aparaty, ma trzy aparaty z 48-megapikselową matrycą główną, a Technika Czteropikselowy, który pozwala uzyskać wyraźniejsze i jaśniejsze obrazy.

Zawiera również funkcję noktowizji i makrofotografii, która pozwala zbliżyć się 2,5 raza do fotografowanego obiektu, dzięki czemu można zobaczyć drobne szczegóły.

To urządzenie ma też baterię o pojemności 5000 mAh i obciążenie 15W.
moto-g50.jpg
Oba urządzenia Motorola są dostępne w Meksyk Z Androida 11 W niebieskich i zielonych akwarelach.

Jedną z widocznych różnic między Moto g60s a Moto g50 jest to, że ten pierwszy ma gładkie wykończenie z tyłu.

Dostępność i cena

ten moto g60s I Telefon Moto G50 5G Już dostępne w Meksyk, za pośrednictwem sieci handlowych, operatorów oraz w sklepie internetowym MotorolaW następujących przybliżonych cenach:

Moto g60s, 6 GB RAM, 128 GB pamięci: 7299 pesos

Moto g50 5G, 4 RAM, 128 GB pamięci: 6599 pesos

Przeczytaj także: W WhatsApp możesz teraz przenosić czaty z iOS na Androida

READ  WhatsApp | Jak powstrzymać partnera przed czytaniem twoich rozmów | ekran blokady | Aplikacje | Oszustwo 2022 | Smartfony | nd | nnni | gra sportowa