6 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Horizon Forbidden West zaoferuje bezpłatną aktualizację PS4 do PS5 po recenzjach fanów

gry / Serwis społecznościowy Facebook / Świergot / youtube / Instagram / Aktualności / niezgoda / Forum

W zeszły czwartek, 2 września, PlayStation ujawniło więcej szczegółów na temat wszystkich wydań, które zamierza wydać Zakazany horyzont na zachód. Będąc grą międzypokoleniową i mając na uwadze zeszłoroczne obietnice, użytkownicy marki oczekiwali od wersji na PlayStation 4 darmowej aktualizacji do PlayStation 5. Nie we wszystkich przypadkach tak się stało i wywołało spore zamieszanie i krytykę. na PlayStation. To było oburzenie, które usłyszało Sony i cofnęło swoją pierwotną decyzję.

Fani PlayStation byli tak głośni, że nie minęło dużo czasu, zanim firma przyznała, że ​​podjęła złą decyzję. Za pośrednictwem PlayStation Blog był to prezes Sony Interactive Entertainment, Jim Ryan, który ogłosił, że poprawił swoją decyzję dotyczącą bezpłatnej aktualizacji gry z PlayStation 4 na PlayStation 5 i potwierdził, że wszystkie wersje Zakazany horyzont na zachód PlayStation 4 można zaktualizować do PlayStation 5.

Wcześniej tylko modyfikacje luksusowy cyfrowy, Ten wersja uniwersytecka i Edycja Regalla W przypadku PlayStation 4 oferowaliby bezpłatną aktualizację na PlayStation 5, zmuszając użytkowników konsoli ostatniej generacji do zakupu jednej z tych wersji, jeśli chcieliby grać na PlayStation 5 z tymi ulepszeniami konsoli. Warto zauważyć, że inne wersje PlayStation 4 również będą działać na PlayStation 5, ale bez ulepszeń (dzięki wstecznej kompatybilności).

Odkryć: Nowa koszulka LEVEL UP jest już dostępna, zagraj za Ciebie.

Jim Ryan przyznał się do swojej złej decyzji

W oświadczeniu Ryan stwierdził, że planują ogłosić ogłoszenie jako celebrację franczyzy, ale oferty, które potwierdzili szczegółami przedsprzedaży, nie były prawdziwe.

Reżyser zauważył, że w zeszłym roku zobowiązali się oferować bezpłatne ulepszenia swoich gier między pokoleniami, między innymi Zakazany horyzont na zachód. Zagadką jest jednak, dlaczego zmienili decyzję Zakazany horyzont na zachód I popraw go tylko wtedy, gdy użytkownicy krytykują ruch. Opóźnienie i odległość od premiery PlayStation 5 mogły spowodować, że Sony zmieniło swój pierwotny pomysł.

READ  14-dniowa żywotność baterii i kompatybilność z Alexa

Gdybyś przeoczył: Tak fajna jest edycja kolekcjonerska Zakazany horyzont na zachód.

Co myślisz o tej wiadomości? Powiedz nam w komentarzach.

Zakazany horyzont na zachód Po raz pierwszy ukaże się w lutym 2022 roku na PlayStation 4 i PlayStation 5. Więcej informacji na jego temat znajdziecie na tej stronie.

Powiązane wideo: Zakazany horyzont na zachód – Reklama zwiastuna | PS5


Bądź z nami na bieżąco, na LEVEL UP.

Źródło