3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nowa atrakcja w Nowym Jorku pozwala odtworzyć kultowy wizerunek

Nowa atrakcja w Nowym Jorku pozwala odtworzyć kultowy wizerunek

Kobiety siedzące przy barze i jedzące lunch w górach
Ikoniczny obraz został odtworzony na całym świecie. Zdjęcie: Getty Images

Nowy Jork Oferuje odwiedzającym dziwną atrakcję, to znaczy Odtworzenie jednego z najbardziej legendarnych obrazów świataPracownicy jedzą lunch na długich światłach.

Nowa atrakcja została zainstalowana m.in centrum RockefelleraCi, którzy chcą uwiecznić swoją wizytę w Nowym Jorku na zdjęciu lub filmie z najwyższego punktu w mieście, mogą to zrobić, wspinając się po belce.

Co wiadomo o atrakcyjności Nowego Jorku, co pozwala odtworzyć kultowy obraz?

Tym, którzy chcą odtworzyć słynne zdjęcie pracowników jedzących lunch w wieżowcu, wykonane specjalnie podczas budowy Rockefeller Center, można to zrobić z punktu widokowego Wierzchołek skałyZnajduje się na dachu legendarnego budynku.

W Filmy Które rozprzestrzeniło się w mediach społecznościowych, zauważono, że w tym miejscu znajdowały się duże belki, podniesione wieżami hydraulicznymi. Zwiedzający mogą na nim usiąść Zrób zdjęcie na tle majestatycznego Nowego Jorku.

Kolorowe platformy atrakcji nazywane są The Beam Obróć o 360 stopni Gdzie zdjęcia są robione pod różnymi kątami. Osoby siedzące na belkach są zabezpieczone pasem, aby uniknąć wypadków.

Dostęp do The Beam jest płatny 40 dolarów dla dorosłych (690 peso meksykańskich) i 34 peso dla nieletnich (584 peso).

To, co uważane jest za jedno z najbardziej kultowych zdjęć XX wieku, zostało zrobione w niedzielnym dodatku do magazynu Trybuna Herald Nowego Jorku Datowany 2 października 1932 r.

[¿YA CONOCES EL CANAL DE WHATSAPP DE UNO TV? Da clic aquí, síguenos y obtén información útil para tu día a día]

Na zdjęciu jedenastu pracowników budowlanych w Rockefeller Center w Nowym Jorku, spokojnie jedzących lunch 260 metrów wysokości bez żadnego zabezpieczenia.

READ  Korea Południowa nakazuje ewakuację przygranicznej wyspy w związku z prowokacjami grupy Milenio