27 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Niezawodny trik na pozbycie się much przed wilgocią za pomocą tylko jednego składnika kuchennego — Enséñame de Ciencia

Niezawodny trik na pozbycie się much przed wilgocią za pomocą tylko jednego składnika kuchennego — Enséñame de Ciencia

Źródło zdjęcia: Jason Ondreikka z Getty Images.

Za każdym razem, gdy wchodzisz do domowej łazienki, zauważasz małe szare muchy i nie wiesz, co zrobić, aby się ich pozbyć? Masz dość szukania mokrych much w łazience lub umywalce? Niezależnie od tego, jak bardzo starasz się pozbyć much, czy nie możesz znaleźć naprawdę skutecznego środka? Nie martw się, jeśli znajdziesz się w którejkolwiek z tych lub podobnych sytuacji, nie martw się, ponieważ dzisiaj w tym artykule podzielimy się z Tobą najlepszym rozwiązaniem, aby uporać się z tą sprawą.

Łazienka to jedno z miejsc, w które inwestujemy najwięcej czasu i wysiłku, aby zapewnić jej czystość i porządek przez większość czasu, jednak okazuje się, że ze względu na jej użytkowanie wiąże się to z wieloma wyzwaniami, aby to osiągnąć. W związku z tym jedną z najbardziej nieprzyjemnych rzeczy dla większości ludzi jest fakt, że do tego pomieszczenia atakują dobrze znane wilgotne muchy, małe binarne muchy, które szczególnie upodobały sobie tę część domu ze względu na wilgoć, która są ciągle prowokowani. w tym.

Wilgotne muchy na ogół nie są pożądane w tych miejscach, ponieważ sprawiają, że te obszary wyglądają na brudne lub niehigieniczne, dlatego ludzie stale szukają rozwiązania, które pozwoli utrzymać te małe stworzenia z daleka. Aby Ci pomóc, dzisiaj w tym artykule podzielimy się z Tobą jednym z najpopularniejszych hacków, który powinien być w stanie pozbyć się tych błędów na dobre, a co najważniejsze, potrzebujesz tylko składnika kuchennego, którego większość ludzi mamy do wdrożenia. w domu.

Jeżeli więc chcesz wiedzieć co to za produkt i co powinieneś zrobić, zapraszamy do dalszej lektury tego artykułu, gdyż o wszystkich szczegółach poinformujemy Cię poniżej.

Źródło obrazu: VINICIUS SOUZA, Vinícius Rodrigues de Souza.
Niezawodny trik na wyeliminowanie much z wilgoci za pomocą tylko jednego składnika w kuchni

Jeśli szukasz alternatywy, aby trwale pozbyć się much, możesz wypróbować ten domowy trik, który zapowiada się bardzo skutecznie. Aby go zastosować, musisz wykonać następujące czynności:

  • Zastosuj domowy trik. Wystarczy, że wlejesz biały ocet do kilku otwartych szklanych pojemników i umieścisz je w znanych sobie strategicznych miejscach. Jak wskazano, zapach tego domowego produktu odstraszy te insekty w bardzo skuteczny sposób.
READ  20-latka śmiertelnie postrzelona po tym, jak skręciła w złym kierunku na północy stanu Nowy Jork

  • Zadbaj o odpływ w łazience. Zwykle muchy przedostają się do domu przez odpływy w łazience, dlatego ważne jest, aby zamykać je, gdy nie są używane, i często je czyścić. W tym celu do zlewu i odpływu wanny wlej około litra gorącej wody, następnie dodaj szklankę sody oczyszczonej, a następnie szklankę białego octu, dzięki temu udrożnisz zatory w tej części zlewu. Odpływ i rura dodatkowo pozwolą na wyeliminowanie larw tych owadów, które mogą tu występować.

Dziel się nauką, dziel się wiedzą.