30 czerwca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Niech dobre rzeczy przytrafią się wszystkim”

Dyrektor sportowy Colo Colo przyznał, że spodziewa się, że Ameryka podniesie swoją ofertę o przyjęcie Pablo Solari.

Solari zbliża się do Ameryki.
© Instagram Pablo Solari.Solari zbliża się do Ameryki.

Niestety, Ameryka Jego fani są przyzwyczajeni do cierpienia i tak długiego oczekiwania na posiłki. Po kilku symbolicznych przypadkach Ta powieść o ruchu drogowym jest nowością Paul Solari Zajmowanie skrajnej pozycji, której establishment tak długo potrzebował.

Chociaż odrzucił już dwie oferty z Las Quilas (ostatnia za 3,2 miliona dolarów), kolorowanka Wie, że negocjacje prawdopodobnie skończą się z piłkarzem Coapa. W tej linii przyszło Daniel Morron Chilijski dyrektor sportowy w rozmowie z nim Wspólne radio.

„Nigdy więcej nie rozmawialiśmy (z Ameryką). Mam nadzieję, że wszystkim przydarzą się dobre rzeczy”. Powiedział w przededniu trzeciego programu, który przyśle meksykańska drużyna, co ma być ostatnim pokazem.

Solari kontynuuje szkolenie

Z drugiej strony stwierdził, że El Pepe trenuje w oczekiwaniu na decyzję: „Byliśmy z Solari przez te wszystkie dni, od czasu do czasu krzyżujemy ścieżki, a on pracuje jak wszyscy faceci. Chodzi z niewielkimi trudnościami fizycznymi, ale kontaktowaliśmy się z nim i jego technikami”.

Podobała Ci się nasza notatka? Czy jesteś zachęcany? Podnieś głos i wyraź siebie! Teraz Águilas Monumental umożliwia interakcję z naszymi treściami. Poprzez Viaforę możesz powiedzieć nam, czego chcesz, przez Google, Facebook lub e-mail. Kompletne, zorganizowane doświadczenie, dopasowane do Twoich zainteresowań. Spróbuj!

READ  David Benavides zniszczył Kironi Davis w siedmiu rundach