30 czerwca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Juan Toscano, pierwszy mistrz Meksyku w NBA

Juan Toscano został pierwszym mistrzem Meksyku w NBA

The żołnierze złotego Stanu Pokonaj Boston Celtics w grze 6 finałów NBA i Juan Toscano Anderson Przenieś się do historii, stając się pierwszym Meksykanem, który został mistrzem NBA. Nie zagrał w szóstym i ostatnim meczu.

ze zwycięstwem złoty Stan w piasku TD Ogród, wojownicy Wygrali siódmy odcinek NBA. W latach 2015-2012 Warriors zdobyli cztery tytuły i w tym samym okresie uczestniczyli w sześciu finałach.

Ze swojej strony J.Jeden Toscanourodzony w OklandA Kalifornia, z pochodzenia meksykańskiego, został pierwszym meksykańskim graczem, który zagrał w finale i osiągnął maksymalną chwałę w najlepszej koszykarskiej lidze na świecie. Juan kończy swój drugi pełny sezon w NBA i miał swój najlepszy sezon, mając na koncie ponad 70 meczów w sezonie zasadniczym.

W finale 29-latek jest wiernym fanem tygrysyNie pełnił żadnej roli przywódczej i ograniczał się do zaledwie kilku minut na boisku. W pierwszym meczu Juan był na boisku przez minutę, aw drugim strzelił cztery minuty. toskański Dodał kilka minut w Commit 3 i 5, ale wyszedł bez udziału w Pojedynku 4.

Kilka miesięcy temu urodził się Okland Zostaje pierwszym Meksykaninem, który bierze udział w konkursie wsadu NBA. w przypadku, toskański Nosił barwy meksykańskiej flagi i był jednym z bohaterów wieczoru, kiedy zajął drugie miejsce w konkursie.

READ  Stowarzyszenie właścicieli wyłączy Gallos Blancos i weto Corregidora