25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Niebinarne dzieci gwiazd

Niebinarne dzieci gwiazd

W zeszłym tygodniu, podczas pogrzebu dziadka Williama Garnera, Serafiny Afflecksyn Bena Afflecka I Jennifer GarnerPrzedstawił się rodzinie, wyjaśniając swoją nową tożsamość i imię, jakie chce teraz nazywać.

Serafina(15 lat), który pojawił się w czarnym garniturze, dopasowanym krawacie i białej koszuli, wykorzystał swój udział w ceremonii na cześć ojca swojej matki, aby oznajmić, że jest osobą niebinarną i zdradzić, że nazywa się teraz Fin.

Choć doniesienia te podzieliły opinię publiczną i prasę, takie przypadki stają się coraz częstsze, a zwłaszcza wśród przedstawicieli świata rozrywki, gdzie dzieci deklarują chęć lub potrzebę przyjęcia roli lub płci innej niż ich rola biologiczna.

Dzięki temu odkryciu ich znani rodzice dołączają do listy gwiazd, które wspierają decyzję ich dzieci o wyborze tożsamości płciowej.

Amy Muñizsyn Marek Antoni I Jennifer Lopezutrzymuje bardzo bliskie relacje z Finna AffleckaStało się tak po tym, jak jej matka wznowiła związek z Benem Affleckiem i pobrali się w lipcu 2022 roku.

16-letnia Amy jest tylko o rok starsza od Finna i stali się nierozłączni. To właśnie w 2022 roku na koncercie piosenkarka z Bronksu zaprosiła na scenę Amy i dla niej Punkt mocy Uczynił to, gdy mówił język wyczerpujący Z zaimkami oni/oni – co po hiszpańsku tłumaczy się jako elle – co odnosi się do faktu, że nie identyfikują się z seks Mężczyzna Nie jest też kobieca, co potwierdza, że ​​Amy jest uważana za osobę niebinarną, tak jak teraz Finn.

„Ostatni raz, kiedy występowaliśmy razem, miał miejsce na takim dużym stadionie jak ten… to mój stadion Towarzysz „Ulubiony duet wszechczasów” – skomentował. J.Lo.

Jego narodziny dosłownie przyciągnęły uwagę Hollywood I cały świat, bo był pierwszym dzieckiem dwóch osobowości branży rozrywkowej. Kiedy się urodził, był 27 maja 2006 roku Shiloh Nouvel Jolie Pitt, Owoc chwili pary: Angelinę Jolie I Brada Pitta.

READ  Zaangażowanie księcia Harry'ego w przyszłość Archiego i Lilibeth

Wszyscy byliśmy świadkami rozwoju tego zjawiska krasnolud Z dużymi oczami i blond włosami, ale także swoim stylem ubierania się. Te znaki wskazywały na niego osobowośćjak zawsze Z powrotem Noszenie ubrań jest wliczone w cenę Męski stereotyp.

Potem nastąpiła fryzura, powiedziała magazynowi jego matka Galeria próżności Że jej syn założył, że jest chłopcem i poprosił o przebranie się Spodenki, spodnie, Koszule I Tenis.

Później dowiedziałem się, że poprosiła, aby nie zwracać się do niej po imieniu Shilo I że zamiast tego do niego zadzwonią Jandopóki skończyć się.

Później, w wieku 14 lat, rozpoczęła terapię hormonalną, którą odbywała w ośrodku terapii hormonalnej Unikalna operacjaW Kaliforniaopłacony przez AngelinaWiadomo było, że Brad nie zgodził się na tę operację nie dlatego, że uważał ją za coś złego, ale dlatego, że uważał, że jest jeszcze za młody na operację. Ostatecznie na wniosek leczenie zawieszono Shilo.

A reszta to już historia, bo premiera filmu Wieczność, Angelina Pojawiła się ze wszystkimi swoimi dziećmi, w tym Shiloh, która była zaskoczona jej zdjęciem „kobiecy” Równie piękna jak jego matka. Obecnie wydaje się, że Shiloh woli być uważany za osobę seks Rozwiódł się.

Bella Noche jest córką aktorów Marka Ruffalo I Queenie ze wschodem słońcaOd najmłodszych lat pokazywał, że różni się od innych.

Chociaż aktor, który daje życie struktura Staraj się być bardzo konserwatywny w swoich sprawach Życie intymneczasami dzieli się z nim pewnymi aspektami ogólny A prasa, jak wtedy, gdy para i trójka ich dzieci idą na czerwony dywan lub Punkt mocy.

Od najmłodszych lat Bella zawsze wykazywała gust i zainteresowanie ubraniami. „rodzaj męski” Nie było więc dziwne widzieć ją ubraną w drukowane koszule i spodnie z nadrukiem biegaćkoszule czy bluzki.

READ  Horoskopy Waltera Mercado: Oto, co czeka Twój horoskop na dziś, w piątek, 26 kwietnia

Chociaż to wiadomo Piękny(19 lat) nie skomentowała użycia żadnego konkretnego zaimka w odniesieniu do niej i nadal zachowuje swój gust, jeśli chodzi o ubrania MężczyznaObok styl zniewieściały.

W 2017 roku nagrodę otrzymał P!nk Nagrody wideo Michaela Jacksona VanguardW Nagrody za muzykę wideo Piosenkarka podczas swojego przemówienia oddała hołd poznać Jego synowi Willow, który miał wtedy sześć lat.

W trakcie rozmowy opowiedziała, jak pewnego ranka w drodze do szkoły przyznała, że ​​nie czuje się komfortowo ze swoim wyglądem: „Mamo, jestem najbrzydszą dziewczyną, jaką znam. Tłumacz skomentował: „Wyglądam jak chłopak z długimi włosami”. „Rozpocznij imprezę”Który ujawnił, że po wspomnianej wypowiedzi nie wiedział, co odpowiedzieć.

Willow definiowała siebie inaczej MężczyznaDlatego mama go wspiera, obcinając mu włosy, żeby wyglądały atrakcyjniej zniewieściałyjak ten, który posiadasz B!nick Przyszło do użycia, jak Klips boczny.

W końcu piosenkarka wyjawiła, że ​​po powrocie syna z… szkoła Pokazał mu dokument, na podstawie którego przygotował zdjęcie Od niektórych artystów bawiących się stylem androgynicznym, jak np David Bowie, Annie Lennox Również Freddiego Mercury'ego Aby pokazać, że w różnych prezentacjach kryje się piękno.

Oczywiście tego wieczoru zachwycił publiczność swoim Formuły I Udowodniony Znaczenie matki, sławnej czy nie, we wspieraniu społeczeństwa decyzje Jego dzieci. Po tej okazji piosenkarka ujawniła, że ​​uczy ją w domu Punkt dla dzieci Ich płeć jest neutralna.

W 2017 roku wybuchł poważny skandal Megan Fox Pochwaliła się rodzinnym zdjęciem ze swoim ówczesnym mężem Briana Austina Greena I jego dzieci. Powodem krytyki było to, że jeden z jego synów, Noepojawiła się w kostiumie Elzaz filmu Kraina Lodu.

Zachowała ostrożność i wolała milczeć, gdy… Austina Bronił syna, ujawniając, że nikogo tam nie było dotknięty Jego sposób ubierania się.

READ  Broń, która rzekomo zabiła Octavio Occanię, nie ma żadnych zapisów; Policja zeznała, że ​​zastrzelili opony

Dwa lata później aktorka „Transformers” udzieliła wywiadu magazynowi połysk Tam ujawnił stan swojego syna, który odczuwał ból zastraszanie W szkole chciała nosić spódnice lub sukienki, dlatego ciężko pracowała nad podniesieniem swojej samooceny.

„Jesteśmy teraz w takiej sytuacji, że próbuję go tego nauczyć bezpieczeństwo O sobie, bez względu na wszystko On myśli inni” – skomentował.

dopóki, Megan Ujawniła, że ​​lata temu zdecydowała się uczyć swoje dzieci języka neutralnego pod względem płci, używając w domu języka niebinarnego.

Tak wygląda dziś najstarszy syn Megan Fox, Noah Shannon Green

Buziaki od Guru, xoxo
Dołącz do naszego kanału

EL UNIVERSAL jest teraz dostępny na Whatsapp na Twoim urządzeniu mobilnym, odkryj najważniejsze wiadomości dnia, artykuły opinii, rozrywkę, trendy i nie tylko.