26 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Celia Laura: To fortuna milionera modelki, która pozwoliła jej żyć w luksusie

Celia Laura: To fortuna milionera modelki, która pozwoliła jej żyć w luksusie

ponieważ Celia Laura Jest bardzo aktywna na portalach społecznościowych, nie raz można było zobaczyć, jak luksusowy tryb życia prowadzi, dlatego jej zwolennicy często zadają sobie pytania. Ile kosztuje wygórowana wartość netto słynnego modelu OnlyFansKto wiedział, jak wykorzystać jej przytłaczającą urodę, aby zdobyć sławę i fortunę.

Aby rozpocząć rozwiązywanie problemu, należy o tym pamiętać Celia Laura Od pierwszych lat życia była przyzwyczajona do luksusów i wygód, bo kiedy urodził się jej ojciec, Alex Laura, był już jednym z najbardziej znanych i odnoszących sukcesy rockmanów na meksykańskiej scenie muzycznej. Poza tym jest tylko dzieckiem, dlatego zawsze cieszyła się wszelkimi wygodami, jakie zapewniali jej rodzice, jednak modelka zawsze powtarzała, że ​​jest bardzo niezależną kobietą, więc Kiedy zaczął zarabiać na siebie, przestał korzystać z pieniędzy swojej rodziny.

To było w 2011 roku, kiedy Celia Laura Zapuścił się w świat modelingu, a także po 2 latach zaczął brać udział w reality show, w których od razu dał się poznać jako jeden z najbardziej poszukiwanych celebrytów w show-biznesie, a także był jedną z pierwszych postaci w branży rozrywkowej, która parała się sprzedaż ekskluzywnych treści, Co ogromnie zwiększyło jego sławę i pieniądze.

Dotychczas Nie ma dokładnej liczby wskazującej na całkowity majątek Celia Laura Wiadomo jednak, że zawdzięcza to wyłącznie swojej aktywności na OnlyFans zarabia ponad 14 milionów pesos rocznie, Jednak nie jest to jedyna platforma z ekskluzywnymi treściami, na której jest obecna, więc może z łatwością podwoić się co najmniej.

Warto zauważyć, że oprócz zarobków ze sprzedaży imponujących ekskluzywnych treści, Celia Laura zapewnia również kilka milionów więcej na sponsoring i współpracę z różnymi markamiPonadto znany jest z tego, że ma prace w różnych dziedzinach, co pozwala mu spędzać całe miesiące podróżując po świecie bez obawy o wpływ na jego portfel, oprócz tego, że jest jednym z najbardziej znanych celebrytów La Farandola pozwala wybrać projekty, w których będziesz uczestniczyć.

READ  Zmarł Bob Saget, najbardziej znany z roli w „Pełnym domu”.

Na koniec należy podkreślić Celia Laura zarabia również na swoich sieciach społecznościowych I chociaż nie wiadomo, ile pieniędzy mogłaby wygenerować w ten sposób, wiadomo, że może to być znacząca kwota, biorąc pod uwagę, że ma miliony obserwujących na każdej platformie cyfrowej, która jest obecna.