25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Miłość zwycięża w Ijiranide, Nagatoro-san – Kudasai

Miłość zwycięża w Ijiranide, Nagatoro-san – Kudasai

To prawda, że ​​wiele współczesnych komedii romantycznych już łączy główne pary w romantyczny związek, jak na przykład „Ozaki-chan wa asobitai!„,”Niebezpieczeństwa w moim sercu” I „Yansha gal no anju sanJednakże,Ijiranide, Nagatoro-san (Nie baw się mną, panno Nagatoro)” był ostatnim, który sformalizował związek, ponad sześć lat po publikacji, a ostatni rozdział wprawił widzów w jeszcze większe podekscytowanie.

Po tym, jak Nagatoro i Naoto zdecydowali się zostać parą, zaczął planować, jaki będzie ich pierwszy pocałunek. Choć sami planowali scenariusze i sytuacje, ostatecznie zdecydowali się wrócić do miejsca, z którym łączyło ich najwięcej: sali klubu artystycznego. Aby porozmawiać, Nagatoro zaprasza Naoto, aby usiadł obok niej, stwierdzając, że nie są już tylko przyjaciółmi i że muszą zacząć pracować nad zbliżeniem się.

Robiąc to, Naoto zaczyna się zastanawiać, czy to właściwy moment, aby ją pocałować, zwłaszcza że nie ma pojęcia, jak zareaguje Nagatoro. Postanawia podać mu pomocną dłoń i pyta, czy chce ją pocałować, co sprawia, że ​​Naoto oniemiały. W rzeczywistości jest to ostatni dialog w tym rozdziale od tego czasu Reszta stron ukazuje Naoto powoli zbliżającego się do twarzy Nagatoro, który zamyka oczy i zaciska wargi w oczekiwaniu na obiecany pocałunek.

Na koniec, gdy ta nastoletnia miłość dopełni się, jesteśmy świadkami, jak oboje wracają do domu, trzymając się za obietnicę następnego rozdziału. Ale jakie będą przyszłe plany Nanashi dotyczące tego związku? Czy jest jeszcze coś do powiedzenia w „Ijiranaide, Nagatoro-san”?

Oczywiście społeczność szybko skomentowała tę sprawę:

  • Nigdy nie wiedziałem, dlaczego Senpai nigdy nie miał odwagi być bardziej męski».
  • Miłość zwyciężyła, miłość między płciami».
  • Skok, jaki wykonała ta manga, jest imponujący, na początku byłem bardzo zdeterminowany, aby przestać ją czytać, ale prawda jest taka, że ​​czytanie tej historii stało się przyjemnością. Wszystkie postacie wnoszą swój wkład i rozwijają się, to niesamowite».
  • Jedna z najlepszych rzeczy jakie przeczytałem w ostatnich latach.».
  • Takie właśnie powinny być komedie romantyczne, mają około 100 rozdziałów rozwoju, biorą ślub i żyją dalej.».
  • Śledzę tę mangę od 2020 roku i jaka jest radość, gdy to widzę».
READ  Najlepsze anime zimy 2024 według fanów – Kudasai

fontanna: Świergot