25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Aya Hirano, głos Haruhi Suzumiya, nie potrzebowała jednego dnia, aby wyjść za mąż – Kodasai

Aya Hirano, głos Haruhi Suzumiya, nie potrzebowała jednego dnia, aby wyjść za mąż – Kodasai

Aktorka głosowa Aya HiranoKto ogłosił swoje małżeństwo z aktorem Masashi Taniguchi (谷口賢志) Na początku tego roku pojawiła się w programie rozrywkowym This Week, w którym ujawniła, że ​​poślubiła swojego obecnego męża, nie spędzając ani jednego dnia jako małżeństwo. Na początku programu Aya Hirano uśmiechnęła się i powiedziała:Minęły cztery miesiące i jestem bardzo podekscytowany.». Kiedy gospodarz Yua Shinkawa zapytał go: „Czy to prawda, że ​​spotykają się od zera dni?„, odpowiedziała: „Taka jest sytuacja„, z szerokim uśmiechem.

Wyjaśnił: „Nie chcieliśmy się spotykać ani nic w tym stylu, więc od razu się oświadczyliśmy. Byliśmy dwójką ludzi, którzy uważali, że można pozostać singlem przez resztę życia, ale ta ideologia skończyła się, gdy rozmawialiśmy o tym na scenie.».

Następnie dodał: „Podczas wspólnych występów czułem się bardzo defensywny i nie chciałem angażować się w tego rodzaju związek. Myślałam, że po pracy zaczniemy się spotykać, ale on od razu poprosił mnie o rękę. Więc pobraliśmy się jakieś trzy miesiące później.».

Przypadek Ayi Hirano i Masashi Taniguchi budzi ciekawe myślenie o romantycznych związkach i małżeństwie we współczesnym społeczeństwie. Fakt, że para zdecydowała się na ślub bez spędzenia ani jednego dnia, para kwestionuje tradycyjne tradycje dotyczące zaręczyn i procesu zaangażowania. Prowadzi to do pytania o znaczenie etapów przedmałżeńskich w budowaniu silnego i trwałego związku. Czy naprawdę konieczne jest przestrzeganie z góry ustalonego schematu randek i zalotów, zanim podejmie się krok w kierunku małżeństwa, czy też można znaleźć szczęście i zgodność w inny sposób?

obok, Aya Hirano To japońska aktorka i piosenkarka, chociaż wcześniej pracowała jako aktorka głosowa (choć oficjalnie poprosiła media, aby nie nazywały jej już tym zawodem). W 2006 roku, Aya Hirano Zasłynął dzięki użyczeniu głosu postaci Haruhi Suzumiya, bohaterce powieści „Suzumiya Haruhi no Yotsu (I melancholia Haruhi Suzumiyi)), zdobywając szereg nagród branżowych. Zagrała także rolę Misy Amane w filmie „Notatnik śmierci„, Konata Izumi w”Szczęśliwa gwiazda„I Lucy Heartfilia w”Fantastyczna opowieść„, Na przykład, ale nie wyłącznie.

READ  Żona Seishuna Buta Yarou stała się prawdziwa dzięki sztucznej inteligencji – Kudasai

W 2010 roku, po kontrowersjach, w jakie wpadł na początku 2010 roku, Hirano zaczął kierować swoją karierę artystyczną w kierunku telewizji i sztuk teatralnych. Po wzięciu udziału w „Suzumiya Haruhi no YotsuW 2006 roku Aya Hirano znacznie zwiększyła swoją popularność, a nawet była znana jako „super idolka branży anime”. Niestety, ze względu na jej status „idolki”, większość fanów Ayi Hirano zwróciła się przeciwko niej, gdy publicznie skomentowała swoją seksualność i gust, jeśli chodzi o randkowanie z mężczyznami. podczas programu rozrywkowego „Goût Temps Nouveau”, a także ogłaszając, że zamierza porzucić aktorstwo głosowe na rzecz „bardziej mainstreamowego środowiska rozrywkowego”.

A gdyby tego było mało, aby jego zwolennicy poczuli się „zdradzani”, Na początku 2011 roku źródło branżowe ujawniło, że Aya Hirano utrzymywała stosunki seksualne z trzema członkami swojej grupy, co niemal natychmiast doprowadziło do ich rozwiązania. Incydent całkowicie zniszczył reputację Ayi Hirano i wygląda na to, że od tego czasu „nigdy nie zostanie jej wybaczone”. W grudniu 2022 r. zauważył, że nadal grożono mu śmiercią za każdym razem, gdy wyrażał chęć „reaktywacji”. W branży aktorskiej.

fontanna: Yaronie!