25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Belakath przeprasza Yiri Moa po gwałtownej bójce w mediach społecznościowych

Belakath przeprasza Yiri Moa po gwałtownej bójce w mediach społecznościowych

Konfrontacja wpływowej osoby Yeri Moa z piosenkarzem Belakathem przyciągnęła uwagę mediów społecznościowych. Pozostawił swoich zwolenników zaskoczony Ze względu na intensywność pozwu.

Wszystko zaczęło się, gdy zobaczył Moa Udostępnił film ze swojego treningupodekscytowanie Odpowiedź od Belakatha w jego historii na InstagramieGdzie złożył podziękowanie Czyż podczas tańca nie wygląda jak „zgnieciony Chapulines”? wzór przepływu.

Może Cię zainteresować: Influencer krytykuje nową piosenkę Yiri Moa „Ojitos chiquititos”: „Promuje rasizm i polowania w Azji”

Odpowiedź Yerry'ego Moa była natychmiastowa, Dodaj komentarz na temat chirurgii plastycznej Sugeruje to, że Belakath był ofiarą niegodziwych praktyk. Doprowadziło to do serii wymian między nimi przez całe niedzielne popołudnie.

Belakath przeprasza Yiri Mua

Jednak tak było Belakath, który zdecydował się zakończyć konflikt, składając publiczne przeprosiny Yiri Mua. Na Twitterze usunął wszystkie posty związane z ich konfrontacją i przyznał, że niewłaściwie jest kpić z ciała piosenkarza Jarochy.

„Właściwie usunęłam wszystko na temat @yerimua, ponieważ myślę, że to był atak bombowy, ponieważ źle się czułam z powodu tej piosenki i myślałam, że naśmiewamy się z ciał, a wszystko inne było złe. Nie jestem taka, haha” – napisała. Belakat przynosi pocieszenie swoim naśladowcom.

Chociaż Yiri Moa nie wydał obecnie publicznych przeprosin, niektórzy z jego zwolenników zaczęli spekulować na temat prawdziwej natury konfliktu. Sugerowano, że pozew ten może mieć związek z promocją potencjalnej współpracy obu artystów w nadchodzących tygodniach, choć żaden z nich nie potwierdził tej informacji.

Odtwórz ikonę YouTube

bgpa

READ  Nina Rubin, Piętnastka: Córka Andrei Legarety świętowała w ten sposób swoje piętnaste urodziny | Zdjęcia | Nowy Jork | Meksyk | MX | celebrytka nnda nnlt | Sława